Pirmajā nedēļas nogales spēlē sestdien Bauskas florbolistiem zaudējums 3

Šodien, 18. aprīlī, sporta namā «Mēmele» Bauskā notiks «Elvi» Latvijas florbola virslīgas spēle starp komandām «Bauska» un «Rubene». Mačs būs skatāms tiešsaistē youtube.com vietnē kanālā sportsbauska.lv. Tikmēr pirmajā nedēļas mačā sestdien, 17.aprīlī, «Bauska» mājas spēlē zaudēja «Valmierai» ar 17:4.

FBK «Valmiera» uzvara ļāva izvirzīties pirmajā vietā turnīra tabulā. Tikmēr baušķenieki pašlaik tabulā atrodas priekšpēdējā vietā.
 
Viesi sestdien pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu no pirmajām minūtēm, bet mača rezultātu izšķīra divu minūšu laikā, gūstot piecus vārtus. Pēc tam viņiem atlika tikai mierīgi un bez stresa noslēgt maču, ko viņi arī izdarīja, līdzīgu sēriju demonstrējot arī pēdējā trešdaļā, šoreiz piecus vārtus gūstot četrās minūtēs.

Baušķenieki rezultātu atklāja otrajā ceturtdaļā, kad pēc Nikitas Maksurova piespēles cauri trim aizsargiem izlauzās Valdis Vāvers un meta precīzi. Pēdējā trešdaļā precīzs bija komandas jaunpienācējs Tomass Zonne. Pēdējās piecās minūtēs baušķenieki pie rezultāta 2:16 noņēma vārtsargu. Rezultātā izdevās nopelnīt soda metienu, kuru realizēja Aivis Barkovskis, un pēc Valda Vāvera piespēles precīzs tālmetiens bija Feliksam Žiedam. Viesi atbildēja ar Ričarda Eglīša raidījumu tukšos vārtos, un mačs noslēdzās ar 4:17.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 7 (6+1) punktiem bija Ričards Eglītis, kuram arī labākā spēlētāja balva. Par labāko spēlētāju Bauskas komandā atzina Tomasu Zonni.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ur

Valmiera uzvedās nekaunīgi un 17 reizes raidīja bumbiņu Bauskas vārtos.

pirms mēneša, 2021.04.18 22:36

Te nu bija

Te nu bija vasarssvētki..

pirms 29 dienām, 2021.04.20 09:48

Kiko

Vai viņi tur kovid ganīja pa laukumu? Duračoki

pirms 28 dienām, 2021.04.20 22:55

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju