Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz izrādi «Skroderdienas Silmačos», kas otrdien būs Bauskā 2

Silmaču mājās krāsns uzies gaisā vai varbūt ne. Un kāda «lakatine» šoreiz būs Ābrama paunā? To visu varēs uzzināt un arī redzēt 19. jūnija vakarā Bauskas estrādē.

Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina iestudētajā Rūdolfa Blaumaņa lugā uz skatuves būs galvenokārt Dailes teātra aktieri. Režisors apgalvo, ka izrādē tiks saglabātas tradicionālās pamatlīnijas, arī muzikālais noformējums būs visiem labi zināms. Tomēr šis būs citāds Blaumanis un citāda Silmaču saime.

«Bauskas Dzīve» sadarbībā ar izrādes veidotāju kompāniju ondo.lv piedāvā portāla lietotājiem iespēju novērtēt šo «Skroderdienu Silmačos» versiju.

Lai iegūtu ielūgumus uz 19. jūnija izrādi, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Atbildes līdz 18. jūnija plkst. 9 sūtiet uz elektroniskā pasta adresi vilnis.auzans@bauskasdzive.lv. 18. jūnijā plkst. 12 tiks paziņoti laimīgie ielūgumu ieguvēji.


1. Kāda loma šajā iestudējumā uzticēta aktierim Ģirtam Ķesterim?

2. Izrādē skanēs tradicionālās melodijas, kuras gadu desmitiem ir dzirdamas daudzos citos iestudējumos, arī Nacionālajā teātrī. Kas ir šo melodiju autors?

3. Dūdara mācekļa Rūda lomā ir aktieris Marģers Eglinskis. Kura teātra aktieris viņš bija pirms kļūšanas par brīvmākslinieku?


Pareizās atbildes līdz 18. jūnija plkst. 9 sūtiet uz elektroniskā pasta adresi vilnis.auzans@bauskasdzive.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vika

Kā var pieteikties konkursā

pirms 2 gadiem, 2018.06.18 22:22

inta

Kāds necienīgs mēsls bija.Kauns par haltūru!Sabojāja visas labās domas par Skroderdienām!

pirms 2 gadiem, 2018.06.21 16:06

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju