Pēc BVKB atzinuma pastiprinās Bauskas 2. vidusskolas konstrukcijas 5

Bauskas novada pašvaldība atbilstoši Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) atzinumam plāno novērst bīstamību Bauskas 2. vidusskolā, stiprinot konstrukcijas, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

BVKB, apsekojot izglītības iestādi, uzdevis pašvaldībai novērst bīstamību ēkas ziemeļrietumu fasādē, veicot ēkas konstrukciju pastiprināšanas darbus, kā arī novērst ēkas pārsedžu bīstamību.

Lai izpildītu biroja uzdoto, pašvaldība organizējusi iepirkumus par Bauskas 2. vidusskolas ēkas kāpņu telpas ārējās sienas konservāciju un darbu būvuzraudzību. Noskaidrots, ka būvdarbus skolā veiks SIA «Pro Dev», bet būvuzraudzību nodrošinās SIA «RS Būvnieks», un kopējās darba izmaksas ir 14 986 eiro.

Līdzekļi būvdarbiem izglītības iestādē tiks piešķirti no pašvaldības budžeta plānotā līdzekļu atlikuma gada beigās, lēmusi novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ainārs

Bauskas novada pašvaldība ir brīnišķiga ar saviem "augstas" klases "speciālistiem". Stadionu sačakrēja, kaut gan ļoti labi zināja kad vajadzēs gāzes vadu vilkt. Un bija zināms ka sporta halli cels. Tad šiem te "speciem" jāvaicā kā notiek plānošana. Tiko 2vidusskolā bija remontdarbi. Siltināšana, logo maiņa pret citiem. No kā pieprasīs atbildību par šiem darbiem? No kā piedzīs zaudējumus? Es nebrīnos ka vai nu Vītolu ielu uzraks vai Bērzkalnu veloceliņu(kurš diez vispār ir eksplutācijā nodots?) jo redz kaut ko aizmirsa apkšā palikt. Cik ilgi leiši liks bruģi Vītolu ielā? Vispār viņi legāli tiek nodarbināti? Nauda pa labi nauda pa kreisi. Laikam jāiet ar plakātu pie domes un jaaizstāv priekšēsedētāja vietnieks. Makten labs omīšu vizinātājs. Ja Tev omīt vajag pavizināt. Skrien uz domi.

pirms gada, 2018.07.09 11:36

Neizpratne

Kāpēc tad šos darbus neiekļāva jau veicamajos darbos? Kāda jēga smuki krāsot, ja apakšā bīstamas konstrukcijas? To jau zināja sen,ne jau tas atklājās tikko.

pirms gada, 2018.07.09 11:43

Piemērs

Kā ar stulbumu var naudu pelnīt.

pirms gada, 2018.07.09 12:09

Rasma

Ainārs ....bravo bravissimo Saš

pirms gada, 2018.07.09 14:24

Rasmai

Es jau saprotu, ka administrācijai Saša rādās rītos un vakaros, bet lai cik žēl arī nebūtu- jūs "gudrie adminstrācijas speciālisti ar vidējo izglītību", bet jums par lielu nožēlu visi domājošie vēl nav aizbraukuši uz Angliju podus berzt, un diemžēl ar veselo saprātu un domāšanu, Bauskas novadā ir vēl kāds aizķēries bez Vienīgā Domājošā un Neaizvietojamā.

pirms gada, 2018.07.09 20:31

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju