Pasta centrs «Bauska» atsāk darbu sestdienās

No sestdienas, 11. jūlija, pasta centrs «Bauska» atsācis klientu apkalpošanu sestdienās, portālu informēja uzņēmuma «Latvijas pasts» pārstāve Vineta Danielsone.

Viņa pastāstīja, ka līdz ar ārkārtējās situācijas sākumu, 2020.gada martā un aprīlī, pasta centrā «Bauska» klientu plūsma samazinājās par aptuveni 15%, savukārt jau maijā, jūnijā un jūlijā novērots, ka pasta apmeklējums pakāpeniski sācis atgriezties pirmskrīzes apjomos. Tas bijis par pamatu, lai atsāktu darbu arī sestdienās.

«Pasta un citi pakalpojumi Bauskā bija pieprasīti arī ārkārtējās situācijas laikā, taču mainījās pieprasījuma struktūra. Ārkārtējās situācijas laikā samazinājās starptautisko pasta sūtījumu plūsma, kā arī universālā pasta pakalpojumi, piemēram, vēstuļu sūtīšana, bet iekšzemes tirgū novērojām lielāku pieprasījumu kurjerpasta pakalpojumu izmantošanā un pasta paku segmentā – tās Bauskā pieauga par aptuveni 10%,» situāciju raksturo V. Danielsone.

Runājot par maksājumu pakalpojumiem, V. Danielsone norāda, ka  pasta norēķinu sistēmas pakalpojumi ārkārtas situācijā izmantoti tādā pašā apjomā kā pirms tās, bet raksturīga tendence, ka, līdzīgi kā auga pieprasījums pēc visu veidu piegādēm, audzis arī pieprasījums pēc skaidras naudas piegādēm ārpus pasta nodaļām. Izmaiņas novērotas arī mazumtirdzniecības pirkumos  – samazinoties pasta iepakojuma, pastkaršu un aplokšņu pieprasījumam, palielinājies pieprasījums pēc citām precēm, piemēram, bezrecepšu medikamentiem.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju