Pamazām Bauskā un Iecavā atslēdz apkuri

Mūsu novados šonedēļ gandrīz visās ēkās notiks apkures atslēgšana. Iemesls ir siltāku laika apstākļu iestāšanās. Siltumapgādes uzņēmumi stāsta, ka tagad siltuma atslēgšana notiek pēc iedzīvotāju vēlmēm – daži nami jau pavasarī paguva gan atslēgties, gan atkal pieslēgties.

SIA «Bauskas siltums» valdes loceklis Ilmārs Rūsis stāsta, ka pirmajā šī gada ceturksnī vidējā temperatūra bija -3 grādi. «Tāda vidēji vēsa. Nevaram teikt, ka gada sākuma bija silta ārgaisa temperatūra. Gandrīz visas ēkas maija sākumā vēl bija pieslēgtas apkurei. Dažas mājas jau paspēja atslēgt, bet tad atkal pieslēdzās pie sistēmas. Domāju, ka atslēgšanās sāksies šonedēļ, kad ārtelpās būs 20 grādu temperatūra,» stāsta I. Rūsis.

SIA «Iecavas siltums» jurists Andis Kaspars informēja, ka arī Iecavā vēl aizvien darbina centrālās apkures sistēmas. «Atslēgs tā, kā mājas īpašnieki nolems. Arī pie mums, kad bija siltāk, mājas atslēdza, paliekot vēsākam laikam – pieslēdza atkal. Mūsdienās vairs nav izteiktu datumu vai kādu speciālu temperatūras rādītāju, kas noteiktu, kad beidzas apkures sezona,» skaidro A. Kaspars.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju