Nozog meliorācijas caurules Vecumnieku pagastā

No 11. līdz 14. aprīlim Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā nozagtas divas meliorācijas caurules. Pašlaik tās meklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. aprīlī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti desmit administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. aprīlī saņemta informācija par 102 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 56 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 22 par ātruma pārsniegšanu un pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju