Nozagto auto atrod grāvī 5

Vecumniekos nozagtā vieglā automašīna pēc pāris stundām atrasta, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Zādzība no kādas garāžas viensētā Vecumniekos notikusi 11. jūnijā no plkst. 21 līdz pusnaktij. Desmit minūtes pēc pusnakts auto īpašnieks informēja policiju par ielaušanos garāžā un vieglās automašīnas «Audi-80» zādzību. Veicot operatīvo darbu, policija aizdomās par pastrādāto noziegumu aizturēja divus vietējos vīriešus. Pēc kāda laika policistiem piezvanīja kāds nejaušs garāmgājējs, kurš pāris kilometrus no Vecumniekiem ceļmalas grāvī bija pamanījis vieglo automobili. Kā vēlāk noskaidrojās, tā bija nozagtā automašīna.

Izrādās, zagļi uz brauktuves nespēja spēkratu savaldīt, tas noskrēja no ceļa grāvī. Aizdomās turētās personas bija alkohola reibumā. Policijā sākts kriminālprocess. Tiek pārbaudīts, vai šie vīrieši nav saistīti ar vēl citiem noziedzīgajiem nodarījumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Tiek pārbaudīts ...

Manuprāt, viņiem jābūt saistītiem ar valsts ekonomisko kāpumu,šoreiz tikai neizdevās veikt apgrozījumu līdz galam.

pirms 2 gadiem, 2018.06.13 16:23

Nevēlētājs

Visi šādi sīkumi parāda reālo situāciju šai bedrē,bez gaismas tuneļa galā!

pirms 2 gadiem, 2018.06.14 08:48

Kurmis

Vecumniekos ir bedre ar tuneli? Varbūt tur būvē metro?

pirms 2 gadiem, 2018.06.14 12:00

Melo

Pirmkārt , beidzās degviela, otrkārt auto nebija grāvī.

pirms 2 gadiem, 2018.06.14 19:17

Zaglis

Pirmkart, mašīna tika atrast pāris km no misas. Otrārt, mašīna nebija grāvī, viens ritenis nost no ceļa nav grāvis... Treškārt, aurto bija beigusies degviela, un tas noripoja no ceļa, jo pa nakti šoferis izspieda sajūgu guļot un tā paripoja nost no ceļa..
Kaitina ka tiek no mušas uzpūsts zilonis...

pirms 2 gadiem, 2018.06.15 17:16

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju