Notāri konsultēs bez maksas

25. un 26. februārī visā Latvijā, tai skaitā Bauskā, notiks kārtējās Notāru dienas, kad zvērinātu notāru birojos iedzīvotāji varēs saņemt juridisko palīdzību un konsultācijas bez maksas. Jautājumus varēs uzdot arī Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā www.latvijasnotars.lv.
Latvijas Zvērinātu notāru padomes pārstāve Liene Krīvena informēja, ka šogad Notāru dienās uzsvars likts uz bērnu juridisko drošību. Notāri aicinās cilvēkus izzināt, kas ir nepieciešams, lai viņu bērni būtu pilnībā juridiski nodrošināti dažādām situācijām, ko ģimene var piedzīvot, bet jo sevišķi – vecākiem šķiroties.

Kādiem dokumentiem jābūt ikviena bērna juridiskajā albumā? Kā nodrošināties, lai, pārim šķiroties, emocijas un aizvainojumi neapdraudētu kopīgā bērna intereses? Ar ko jārēķinās, ja mantinieki ir bērni no vairākām laulībām? Par šiem un citiem ar bērnu juridisko drošību saistītiem jautājumiem Latvijas Zvērinātu notāru padome rosinās diskusijas šogad Notāru dienās.


Notāru dienās bezmaksas konsultācijām no pulksten 10 līdz 15 būs atvērti abi Bauskas notāru biroji. Tāpat notāri būs pieejami tiešsaistē Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā www.latvijasnotars.lv, jautājumus viņiem varēs uzdot arī tiešsaistes diskusijā «Facebook».


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju