Nolūzis automobiļa spogulis sabojā citu mašīnu Iecavas novadā

Iecavas novadā, uz ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža, 19. augustā no pretim braucoša kravas transportlīdzekļa nolūza ārējais atpakaļskata spogulis, kas sabojāja automašīnu «Peugeot Partner».

Kravas transportlīdzekļa vadītājs notikuma vietu atstāja, par to neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. augustā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. augustā saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 92 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 61 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju