Nokrītot no velosipēda, traumu gūst vīrietis Rundāles pagastā

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 30. marta līdz 5. aprīlim, steigušies palīdzēt 90 reizes, desmit gadījumos konstatētas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskā 1. aprīlī 70 gadu vecs vīrietis, strādājot ar fleksi, iezāģēja rokā. Ar dragātu brūci kreisajā plaukstā viņš nogādāts slimnīcā.
Rundāles novada Rundāles pagastā 3. aprīlī jaunieši uz ceļa sastapa ap 60 gadu vecu vīrieti, kurš gulēja uz braucamās daļas. Esot stūrējis velosipēdu un nokritis, tādējādi gūstot sistu brūci galvā.

Pagājušajā nedēļā NMPD mediķiem mūspuses novados izdevušās arī divas veiksmīgas reanimācijas. Saņemts arī viens izsaukums 2. aprīlī pie pacienta ar aizdomām par «Covid-19», pēc apskates viņš atstāts mājās.

NMPD mediķi uzsver, ka koronavīruss var būt arī bez simptomiem, tādējādi cilvēks var nezināt, ka ir slimības nēsātājs vai slims, un aplipināt citus, kuriem kaite var izpausties atšķirīgā formā. Tādēļ ļoti svarīgi ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un palikt mājās.
Iepriekšējā diennaktī veikti 773 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar «Covid-19», infekcija apstiprināta deviņiem cilvēkiem. Latvijā kopā veikti 21 453 izmeklējumi, infekcija apstiprināta 542 personām.

44 pacienti stacionēti, tai skaitā 39 ar vidēju slimības gaitu, pieci ar smagu slimības gaitu (Nacionālā veselības dienesta dati), 6. martā informē Slimību profilakses un kontroles centrs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju