No mājas pagalma Iecavas novadā nozog 29 gadus vecu «Volkswagen Passat»

Iecavas novadā 12. aprīlī no kādas privātmājas pagalma nozagta 1992. izlaiduma gada automašīna «Volkswagen Passat», kas nav tādā tehniskā kārtībā, lai to varētu izmantot ceļu satiksmē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, portālu informēja informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 12. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «Opel Corsa» un, izvairoties no sadursmes ar stirnu, nobrauca no ceļa. Negadījumā bojāta automašīna. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. aprīlī saņemta informācija par 29 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. aprīlī saņemta informācija par 145 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 76 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti četri kriminālprocesi. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Reģistrētas trīs zādzības no mājokļa, divas automašīnas zādzības un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju