No auto piekabes atdalījies ritenis Bauskā sabojā divas mašīnas

Bauskā 6. maijā vīrietis nepārliecinājās par transportlīdzekļa «Land Rover» sakabē ar piekabi tehnisko stāvokli. Sākot kustību, no piekabes atdalījās ritenis un sabojāja divas automašīnas. Par notikušo ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. maijā saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. maijā saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 66 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un viena zādzība no mājokļa.   

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju