Mūsu novadu vieglatlēti sacenšas dažādās Latvijas malās 2

Kuldīgā un Igaunijas pilsētā Valgā – divās gandrīz pretējās Latvijas pusēs – aizvadītajā nedēļā startēja mūsu novadu vieglatlēti. Telpu vieglatlētikas sezona sākusies ar pilnu sparu, un tagad varēsim novērtēt, cik daudz darba ieguldījuši sportisti rudens gatavošanās sezonā.

Augstākās kategorijas sacensības notika Kuldīgā, kur 18. janvārī aizvadīja jau desmito «Kuldīgas Katrīnas kausa» izcīņu. Ieradušies bija 158 atlēti no 12 valstīm. «Jubilejas starti bija pulcējuši arī neparasti kuplu skatītāju skaitu – sen Kuldīgā nebija redzēts tik daudz skatītāju,» informē sporta statistiķis Andris Staģis.

No mūsu novadu pārstāvjiem augstākais sasniegums ir Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvei Amandai Savickai – trešā vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1,68 metri. Viņai arī 6. vieta 60 metru bajerskrējienā ar rezultātu 9,15 sekundes. No Iecavas novada sporta skolas «Dartija» audzēkņiem veiksmīgākais bija Gustavs Riekstiņš – 60 metru sprintā piektā vieta ar rezultātu 7,25 sekundes. Viņam otrs labākais laiks starp latviešiem. No Vecumnieku novada veiksmīgākā bija Madara Lungeviča – 400 metru skrējienā septītā vieta ar rezultātu minūte un 34 sekundes simtdaļas. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Latvijas un Igaunijas robežpilsētā Valgā 12. janvārī notika tradicionālās Valmieras un Valgas jauno vieglatlētu sacensības. Startēja gandrīz 400 abu valstu jaunie vieglatlēti U18 un U16 vecuma grupās. Bauskas novada BJSS audzēkņi izcīnīja divas zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.

Veiksmīgākais bija Andris Skadiņš, kurš startēja U16 vecuma grupā – viņam trīs godalgas. Augstlēkšanā pirmā vieta – 1,71 metrs. 60 metru barjerskrējienā otrais – 8,81 sekunde, lodes grūšanā otrais – 12,09 metri. U16 vecuma grupā bronzas medaļu izcīnīja Tīna Jakubone – 60 metru barjerskrējienā finišēja ar rezultātu 9,71 sekunde. Piektā vieta augstlēkšanā Artai Marijai Dreimanei – 1,45 metri. Tā liecina bauskassportaskola.lv informācija.

Nākamajā U18 vecuma grupā divas medaļas Kristiānam Lauvam. Tāllēkšanā pirmā vieta ar rezultātu 6,58 metri un 60 metru barjerskrējienā otrā vieta – 8,66 sekundes. Viņam arī sestā vieta lodes grūšanā – 11,88 metri. Šajā grupā labs rezultāts arī Gerdai Kerijai Dreimanei lodes grūšanā – 11,05 metri un piektā vieta.

Tikmēr jau šajā nedēļas nogalē, 25. un 26. janvārī, Rīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā telpās un soļošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 11:04

IECAVA

Prieks par BJSS

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 11:46

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju