Mūsas ciemā izbūvēs nobrauktuves uz katru pagalmu 9

Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā noslēgumam tuvojas vairāku ielu rekonstrukcija. Tās iegūs jaunu asfalta segumu.

«Bauskas Dzīve» uzklausīja ceraukstieša, Pūriņu ielas iedzīvotāja iebildumus par veikto remontu. Uz ielas braucamās daļas uzklātais asfalta segums ir krietni augstāks, nekā brauktuve bija līdz tam. Tādēļ tikšana pagalmā kļuvusi neērtāka. No paaugstinātās brauktuves pagalmā ieplūdīs ūdens, atkal radot iedzīvotājiem neērtības.

«Bauskas Dzīve» šonedēļ devās uz Mūsas ciematu, lai kopā ar pagasta pārvaldes vadītāju Viesturu Janševski, novada administrācijas projektu vadītāju Laimu Bergu apskatītu ielu remontu. Klāt bija arī darbu veicēju, firmas «Viona» pārstāvis. L. Berga paskaidroja, ka Mūsas ciemā melno segumu ieklās četrās ielās: Pūriņu, Robežu, Bungu un Vārenu. Uz brauktuvēm darbi pabeigti, tagad strādnieki izbūvēs nobrauktuves pie mājām. Atbilstīgi projektam tās būs divu metru garumā. Ja kādam saimniekam līdz pagalma robežai ir lielāks attālums, tad viņam pašam jāvienojas ar būvfirmu par darbu veikšanu, pašam par to papildus samaksājot.

V. Janševskis piebilda, ka ir apskatītas visas šajās ielās esošās privātmājas. Teju visur būs iespēja izbūvēt melnā seguma nobrauktuvi līdz privātīpašuma robežai. Pagasta pārvaldnieks sacīja, ka ielu remontu laikā dažu māju saimnieki par papildu maksu nolīguši strādniekus un asfaltējuši iebraucamajos ceļos sev vēlamos prāvākos gabalus.

«Dažiem iedzīvotājiem izveidojusies negatīva tendence uzreiz visu kritizēt, nenoskaidrojot, kādi darbi vēl veicami līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Domāju, ka pēc pilnīgi visu darbu veikšanas šajās četrās ielās dzīvojošie būs ļoti apmierināti,» tā V. Janševskis.

L. Berga piebilda, ka būvniekiem visi darbi jāpabeidz līdz Jāņiem. Viņa arī uzsvēra, ka rūpīgi tiek sekots līdzi melnā seguma ieklāšanai. Asfalta kārta šajās ielās klāta divas reizes, tās biezums ir apmēram deviņi centimetri. Tādam segumam būs jākalpo ļoti ilgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Jānis

Mūsas ciemam ir spoža nākotne

pirms gada, 2018.06.12 18:54

patriots

Skaista un sakopta vieta!

pirms gada, 2018.06.12 21:21

Code

Mūsu Zemgaļu esat piemirsuši?

pirms gada, 2018.06.13 14:42

Inokentijs

Mūsējie ir advancēti un nākotni vērsti.

pirms gada, 2018.06.13 09:20

būvnormatīvi

ja objektam veikta kolmatāža (grunts līmeņa paaugstināšana), tad kolmatāžas darbu pasūtītājam jārūpējas arī par nokrišņu ūdeņu novadīšanu arī no zemesgabaliem kas piekļaujas objektam kurā veikta kolmatāža. Bet cik Bauskā un apkārtējos ciematos ir ielas,no kurām pēc to rekonstrukcijas, lietus ūdens netek pieguļošajos pagalmos. Šī novada domes jau ierastā cūcība pret iedzīvotājiem jau kļuvusi par normu, ko labot varētu vienīgi uzņēmīgu īpašnieku ierosināts tiesas process

pirms gada, 2018.06.13 10:01

gatis

Cienījamu darboņu džipiem cienījamas iebrauktuves, tās kas bez pupiem lai paliek rupiem.

pirms gada, 2018.06.13 16:29

VDH.

Atkal SIA VIONA kas citas firmas vairāk nav???

pirms gada, 2018.06.13 18:56

Gunārs

Starp citu pagājušogad Viona asfaltēja tās ielas tajā laikā atņemot darbiniekus no Vītolu ielas. Jo Redz kāds palika dusmīgs un pateica vai tad Ceraukstei nevajag asfaltu. Atstājo uz nedēlu bezdarbība tā jau sa***o Vītoleni. Par cik Bauskai saimnieka nav, bet Ceraukstei ir. Ļoti labi var redzēt kurš Vionai taisa labo slavu.

pirms gada, 2018.06.13 20:28

Uh

Jā. Nu ko lai saka...

pirms gada, 2018.06.14 23:53

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju