Mucenieks uzvar Francijā 1

Motokrosa Pasaules čempionātā blakusvāģiem Francijas Castelnau de Levis trasē aizvadīts otrais posms. Elvija Mucenieka un Valentīna Žirū ekipāža uzvarēja abos braucienos.

Jau pirmajā sacensību posmā Osas trasē Nīderlandē francūža V. Žirū un E. Mucenieka ekipāža bija ātra, bet tehnisks defekts liedza uzvarēt. Francijā, kur sacensības notika 8. aprīlī, V. Žirū un E. Mucenieka ekipāža bija labāka abos braucienos. «Marvins Vanlučene un Bens van den Bogārts bija līderos pirmajā braucienā, bet V. Žirū un E. Mucenieks viņus apdzina un finišēja pirmie,» informē britu blogere Treisija Takere. Otrajā braucienā mūsu sportista ekipāža pārliecinoši bija labāka.

Sezonas kopvērtējumā ar 84 punktiem vadībā ir M. Vanlučene un B. van den Bogārts. V. Žirū un E. Muceniekam otrā vieta ar 75 punktiem. Tikpat nīderlandietim Koenam Hermanam un francūzim Nikolā Musē. Ceturtā Nīderlandes ekipāža Daniels Vilemsens un Robijs Bakss – 71 punkts.

 Šai ekipāžai nepaveicās Francijas trasē otrajā braucienā – finišēja ceturtie, bet saņēma sodu un beigās palika devītie. Savukārt piektie ir ļoti labi startējošā Baltijas ekipāža – igaunis Kerts Variks un latvietis Lauris Daiders ar 57 punktiem. Par rezultātiem informē T. Takere.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Valentīns

Puiši malači!
Tā tik turpināt!

pirms 2 gadiem, 2018.04.13 10:37

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju