Mopēdu Īslīcē vada reibumā

Bauskas novada Īslīces pagastā 2. septembrī vīrietis vadīja mopēdu «Yiying Kenbo Kb50Cf», būdams 0,81 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 2. septembrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par mopēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.
 
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 2. septembrī saņemta informācija par 109 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 74 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 43 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas četras personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība.  

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju