Misā Baltā nakts aizvadīta čella skaņās

Vecumnieku novada Misas ciemā 16. jūnija vakarā jau piekto gadu notika Baltās nakts sarīkojums. Šoreiz iedzīvotājus priecēt bija ieradies čellists Mareks Radzēvičs, kurš paguvis apceļot teju visu Eiropu, kur priecējis tūkstošiem skatītāju.

Koncertā mākslinieks spēlēja gan mūziku no kino filmām, gan populāru ārzemju komponistu skaņdarbus, gan dziesmas, kas liek aizdomāties un aiziet līdz pašiem sirds dziļumiem. Čellists ar savu virtuozo spēli uzbūra Misas ciemā īpašu, romantisku un maģisku noskaņu, kuru lieliski papildināja gaumīgi iekārtotā koncerta vieta.

Baltās nakts apmeklētāja Vita Dūra mākslinieka gaitām seko facebook lapā kopš brīža, kad uzzināja par viņa daiļradi. „Ļoti gribēju dzirdēt viņa izpildījumu klātienē, biju neizsakāmi priecīga uzzinot, ka tas būs iespējams tepat – Misā un bez maksas! Skaņdarbi bija zināmi, visvairāk sirds dzīles saviļņoja dziesmas no „Krēslas” filmām – „A Thousands years” un „Hallelujah”. Mareka čella spēle liek apstāties laikam un pabūt domās pašam ar sevi. Ļoti ceru kādreiz vēl apmeklēt viņa koncertus!” emocijās dalās Vita.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju