Mežotnes pagastā mašīna iebrauc grāvī 1

Ugunsdzēsēji-glābēji uz ceļu satiksmes negadījuma seku likvidēšanas darbiem 21. aprīlī devās uz Bauskas novada Mežotnes pagastu. Cilvēki no automašīnas gan bija izkļuvuši jau pirms ugunsdzēsēju ierašanās. Ugunsdzēsēji-glābēji automobilim atvienoja akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu, portālu informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

«Mitsubishi Space» vadītājs 21. aprīlī ap plkst. 15 nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadīšanu, mašīna nobrauca no ceļa un grāvī apgāzās. Negadījumā cieta pasažiere, viņa nogādāta slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, precizē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

 Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. aprīļa plkst. 6.30 līdz 22. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, no tiem sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

diez?

kuram Mežotnē ir tā mašīna, kas pati brauc, tikai jāpasaka uz kurieni vest, varbūt tomēr braucējs to mašīnu ir iestūrējis grāvi?

pirms mēneša, 2020.04.22 13:15

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju