LTRK rīko Zemgales biznesa kluba pasākumu uzņēmējiem 1

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar "Swedbank" un Bauskas novada pašvaldību šodien rīko LTRK Zemgales biznesa kluba tiešaistes pasākumu "GoToMeeting" platformā, aģentūru LETA informēja LTRK.

LTRK pirms pasākuma informēja, ka ir svarīgi, lai krīzes laikā Latvijas uzņēmumi spētu saglabāt savu darbību vai pārstrukturizēties darbībai citā nozarē, kā arī lūkoties jaunu iespēju virzienā. Šobrīd īpaši būtiski ir veidot mērķtiecīgu un skaidru rīcības plānu uzņēmumu darbības saglabāšanai, kā arī tautsaimniecības atjaunošanai pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas.

LTRK Zemgales biznesa klubā ar prezentācijām par novada aktualitātēm, pieejamo atbalstu un sadarbības iespējām uzņēmējiem uzstāsies Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks kopā ar Bauskas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes priekšsēdētāju Aivaru Svarenieku. "Deloitte Latvia" vecākais projektu vadītājs Jānis Dzenis pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar to, kā pārstrukturizēt uzņēmumu, kas šobrīd var palīdzēt ievirzīt uzņēmējdarbību jaunā virzienā, kurā tas var darboties efektīvi. 

AS "Swedbank" Uzņēmumu naudas pārvaldības speciāliste Baiba Auziņa LTRK biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar to, kā e-komercija var palīdzēt pārdzīvot Covid-19 radīto krīzi. LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš iepazīstinās ar LTRK un Ekonomikas ministrijas vadītās Ekonomikas attīstības darba grupas aktualitātēm, savukārt ekonomikas padomnieks Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecībā Latvijā Mārtiņš Zemītis uzņēmējus iepazīstinās ar EK piedāvāto atbalstu Latvijas uzņēmējiem krīzes pārvarēšanā.

Pasākuma noslēgumā norisināsies diskusija, kurā uzņēmējiem būs iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, to saņemšanu, izmantošanu, stratēģiskajiem virzieniem un citām aktualitātēm.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības - visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

iz pieredzes

Ko tur daudz diskutēt.Vecais scenārijs-samazināt strādājošo algas,palielināt cenas+kādu jaunu nodoklīti.

pirms mēneša, 2020.05.27 13:33

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju