LTRK aicina uzņēmējus pieteikties «Uzņēmēju dienām Zemgalē 2020»

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus pieteikties uzņēmējdarbības pasākumam "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020", informēja LTRK.

Organizācijā norādīja, ka pasākumā, kas notiks šogad 24. un 25.aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, uzņēmējiem būs iespēja iepazīstināt apmeklētājus ar precēm un pakalpojumiem, uzzināt par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām. Pasākumu iecerējušas apmeklēt arī uzņēmēju delegācijas no citām Eiropas Savienības un NVS valstīm.

Pasākuma pirmā diena būs veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai jeb "B2B" aktivitātēm. Tostarp notiks biznesa forums un diskusijas, piemēram, par darba tirgus nākotnes tendencēm, kā arī norisināsies Zemgales tūrisma konference.

Savukārt pasākuma otrajā dienā plānota kultūras programma, tostarp kulinārijas meistarklases un degustācijas, kā arī dažādas izklaides, apgūstot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas. 

"Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020" rīko LTRK, Jelgavas pilsēta un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju