Liecinieku neierašanās dēļ neskata lietu pret policistu par piepelnīšanos ar šoferu kukuļiem 1

Liecinieku neierašanās dēļ Zemgales rajona tiesa Bauskā šodien neskatīja krimināllietu pret policistu par piepelnīšanos ar šoferu dotajiem kukuļiem ārpus dienesta laika, aģentūru LETA informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Viņa sacīja, ka krimināllietu turpinās izskatīt 5.martā plkst.10.

LETA jau ziņoja, ka arī iepriekš lietu tiesai nācies atlikt, jo nebija ieradušies liecinieki, kurus bija plānots pratināt. Informācija tiesu sistēmā liecina, ka lietā jau vairākas reizes pieņemti lēmumi par piespiedu atvešanu uz tiesas sēdi.

Apsūdzētie lietā ir Rolands Jaunzems un Linda Hamara. Lietu iztiesā tiesnese Marina Ribina.

Krimināllietā apsūdzēta bijusī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona par kukuļņemšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu, aģentūrai LETA iepriekš teica Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina. Otra apsūdzētā ir civilpersona.

Personām inkriminētas piecas kukuļņemšanas epizodes. Kopumā tiek inkriminēta 80 eiro pieņemšana.

Lietu pirms nodošanas prokuratūrā izmeklēja Iekšējās drošības birojs, kurš iepriekš ziņoja, ka 2014.gada augustā un septembrī policijas amatpersona ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika kopā ar civilpersonu veica kontroli ceļu satiksmes uzraudzībā un par administratīvā pārkāpuma protokola nenoformēšanu no autovadītājiem vairākkārt pieprasīja un pieņēma kukuli.

Veicot minētās prettiesiskās darbības, amatpersona bija ģērbusies Valsts policijas formastērpā un izmantoja dienesta automašīnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

daunis

Normāla valsts, normāla tiesiskā kārtība, normāli vadītāji, ja liecinieki liek koļu virsū tiesu kārtībai un nekas - tiesu pārceļ, lai nākošā reizē kāds izdomātu saslimt.

pirms 3 mēnešiem, 2020.02.25 11:00

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju