Līdz novembra beigām jauniešu deju kopas var pieteikties konkursam «Ziemassvētku kauss»

7.decembrī Bauskā norisināsies jauniešu deju kolektīvu konkurss "Ziemassvētku kauss", kuram var pieteikties līdz 22.novembrim, portālu informēja Bauskas kultūras centra pārstāve Elīna Māla.

Konkursam aicināti pieteikties B un C kvalifikācijas grupas deju kolektīvi. Katrs kolektīvs konkursa deju programmā izpildīs trīs dejas - vienu no divām obligātā repertuāra dejām un divas brīvas izvēles latviešu skatuviskās tautas dejas. Obligātajā repertuārā šogad iekļautās dejas "Duni dejā" un "Tautu meita". Savukārt konkursa sporta programmā deju kolektīvu komandas startēs, piedaloties stafetēs un atrakcijās.

Kolektīvs, kas deju programmas žūrijas un sporta programmas tiesnešu kopvērtējumā būs ieguvis augstāko punktu skaitu, kļūs par konkursa uzvarētāju, un savā īpašumā līdz nākamajam konkursam iegūs ceļojošo balvu - kausu.

Konkursa galvenā balva pašlaik atrodas pie 2018.gada uzvarētāja - Iecavas kultūras nama jauniešu deju kolektīva, kas šogad startēs kā goda viesis, piedaloties abās konkursa programmās, bet netiekot vērtēts. Iecavas jauniešu deju kolektīvs uzvaras laurus divdesmit pasākuma norises gados plūcis jau trīs reizes, un šai ziņā pagaidām ir nepārspēts.

Konkurss "Ziemassvētku kauss" pirmo reizi norisinājās 1999.gadā, tā idejas autors un izveidotājs ir horeogrāfs, deju svētku virsvadītājs un deju pieradinātājs Jānis Purviņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju