«Lejeniekos» svinēs Dzejas dienas 1

Ikgadējās Dzejas dienas Viļa Plūdoņa muzejmājā «Lejenieki» notiks 14. septembrī. Muzeja vadītāja Elīna Kūla-Braže uz tām īpaši aicina Bauskas novada skolu 5. – 8. klašu audzēkņus un viņu pedagogus. Gaidīti arī citi interesenti.

«Lejeniekos» šajā dienā skanēs dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem. Tās izpildīs viesi no Rīgas. Rundāles novada teātra studija «Savējie» izrādīs koncertuzvedumu «Vainadziņš».

Skolu pārstāvji lūgti sagatavot nelielu priekšnesumu – dzejas lasījumu, dziesmu, dramatizējumu. Šī gada Dzejas dienu tēma ir «Lauku dzīves tēlojums latviešu dzejā».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

***

Ja dažkārt no "Lejeniekiem " spiesti ar rūgtumu doties prom audzēkņi, tiek skolēnu priekšā pazemota skolotāja, tad kā ar citiem interesentiem. Ja nav īpašu atļauju un ielūgumu saņēmuši, vai tik nebrauks prom ar rūgtumu kā suņi padzīti. Starp citu, neviens man kā skolotājai neturēja par vajadzīgu atvainoties, ne Cerusa, ne "Lejenieku" vadība, bet nu tāda jau tā mūsu latviešu "labā audzināšana" ir. Pati, būdama dzejniece, nevēlos vairs nolaisties tik zemu, ka jebkad apmeklēšu šos slikti organizētos pasākumus, kas notiek kampaņveidīgi kā padomju laiku palieka , kā iesāka . tā turpina un nevar beigt, kaut arī sen visiem apnicis tas haotiskais jandāliņš ķeksīša dēļ.

pirms 2 gadiem, 2017.09.29 15:00

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju