Laurim Kaufmanim atkal godalga 3

Vācijas pilsētā Vinterbergā aizvadītajā nedēļas nogalē notika divi Pasaules kausa izcīņas posmi bobslejā četriniekiem, no kuriem viens bija arī Eiropas čempionāta posms. Sacensībās Oskara Ķibermaņa ekipāžas sastāvā piedalījās arī baušķenieks Lauris Kaufmanis.

Latviešiem veiksmīgāka bija piektdiena, 3. janvāris, kad trasē notika trešais Pasaules kausa izcīņas posms, kurā ekipāža izcīnīja trešo vietu, – vācieti Johanesu Lohneru otrajā braucienā negaidīti izdevās apsteigt par vienu sekundes simtdaļu. L. Kaufmanim tā ir jau otrā medaļa – otrajā Pasaules kausa posmā ASV pilsētā Leikplesidā izcīnīta sudraba medaļa.

Sestdien, 4. janvārī, notika vēl divi braucieni, kas vienlaikus bija Pasaules kausa izcīņas ceturtais posms un Eiropas čempionāts. Šoreiz latviešiem tik labi neveicās – izcīnīta piektā vieta.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas posms notiks 12. janvārī Francijas pilsētā Laplaņā. Pasaules kausa kopvērtējumā O. Ķibermanis pašlaik atrodas ceturtajā vietā ar 786 punktiem, un trešais ir kanādietis Džastins Kripss ar 810 punktiem. Tā liecina mājaslapas ibsf.org informācija. Jāatzīmē gan, ka pēdējos divus posmus kanādietis ir nobraucis sliktāk par O. Ķibermani, kas ļauj cerēt uz pirmo trijnieku kopvērtējumā sezonas noslēgumā.

Tikmēr jau šajā nedēļas nogalē Šveices pilsētā Lozannā sāksies III Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles. Latvijas komandas sastāvā iekļauta arī baušķeniece Annija Miļūne, kas piedalīsies skeletona sacensībās. Sievietēm sacensības skeletonā notiks 19. janvārī Sanktmoricas trasē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zeta

Prieks par mūsu jauniešiem! Lai veicas arī turpmāk!

pirms gada, 2020.01.06 19:54

Sleeping

Malacis tā turpināt

pirms gada, 2020.01.07 10:03

dubultprieks

par brāļiem KAUFMAŅIEM, visu cieņu abiem zēniem, pa pusei bāreņiem,tik lielu uzņēmību jau no pamaskolas.Latvijas lepnums un Bauskas lepnums.

pirms gada, 2020.01.14 11:36

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju