Latvijas jaunie vieglatlēti paliek trešie

Piektdien Igaunijas pilsētā Viru ar mājinieku komandas uzvaru beidzās gadskārtējais visu triju Baltijas U18 komandu čempionāts.

Aizvadītajā nedēļā Igaunijas pilsētā Viru notika Baltijas U18 komandu čempionāts vieglatlētikā. Latvijas izlasi pārstāvēja arī divas mūspuses sportistes, Amanda Hilda Gromova no Iecavas sporta skolas «Dartija» un Madara Lungeviča no Vecumnieku novada.Divu dienu sacīkstēs mūsu jaunajiem vieglatlētiem nācās atzīt gan igauņu, gan lietuviešu līdzaudžu pārākumu. Latvijas jaunie vieglatlēti izcīnīja desmit uzvaras, astoņas otrās vietas un desmit trešās vietas 37 disciplīnās, kopā savācot 226 punktus, kas bija mazāk nekā Igaunijas jaunajiem sportistiem (271) un Lietuvas jauniešiem (251).

Taču individuāli veiksmīgas sacensības bija abām jau pieminētajām meitenēm. A. H. Gromova kopā ar komandas biedriem Paulu Katrīnu Skalbergu, Dmitriju Ļašenko un Gintu Driguli izcīnīja zelta medaļu 4x400 metru jauktajā stafetē. Savukārt M. Lungeviča guva bronzas godalgu 400 metru barjerskrējienā ar rezultātu 1:04,03.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju