Labots: Atjaunotajā konkursā «Bauskas balsis» piedalās 52 jaunie izpildītāji 1

Pēc divu gadu pārtraukuma atkal izskanējis jauno izpildītāju konkurss «Bauskas balsis». Tas notika 13. maijā Brunavas pagasta Grenctāles kultūras namā.

Kultūras nama lielajā zālē savu uznācienu gaidīja 52 mākslinieki. Klausoties uzstāšanos, dažbrīd vairāk nekā paši dziedātāji bija satraukušies viņu vecāki. Visi no uzrunātajiem pauda atzinīgus vārdus par konkursa atjaunošanu. Baušķenieces Elzas Sipovičas mamma Anita Kuķalka uzskata, ka šāds konkurss noteikti ir jāturpina: «Šī varētu būt vieta, kur jauni mākslinieki sevi apliecina pirmo reizi.»

Arī bērnu vokālās studijas «Pigoriņi» vadītāja Ieva Karpoviča atzinīgi izsakās par reiz populārā konkursa atjaunošanu. Viņa pati savulaik piedalījusies šajā skatē, tādēļ zina, cik nozīmīga mazajiem izpildītājiem ir konkursu pieredze.

Rīkot Grenctālē konkursu «Bauskas balsis 2018» bija līdzšinējās Brunavas pagasta kultūras darba organizatores Jurgitas Červinskas ideja. Pašreizējā  Brunavas pagasta kultūras darba organizatore Helēna Liene Gavrilka konkursa rīkošanā iesaistījās tikai pirms pāris dienām. Viņa uzskata, ja dalībnieki paudīs vēlmi līdzīgā skatē tikties vēlreiz, noteikti konkurss attīstīsies. H. L. Gavrilka par  Brunavas pagasta kultūras darba organizatori pieņemta darbā uz laiku, apmēram uz pusotru gadu. Viņai ir pieredze plašu pasākumu rīkošanā. Ēku Grenctālē viņa uzskata par piemērotu festivāliem, konkursiem. Novadā tā turklāt ir vienīgā ēka, kurā no ielas līdz pat skatuvei pašu spēkiem var nokļūt cilvēki ratiņkrēslos.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

i

Justīnīte! Super! Malacis!

pirms 2 gadiem, 2018.05.15 16:34

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju