Labi cīnās Bauskas veterāni 1

Rīgas Starptautiskajā festivālā nacionālajos cīņas sporta veidos, kas risinājās augusta nogalē, piedalījās arī baušķenieki, portālu informē sacensību viens no organizatoriem, bijušais baušķenieks Aleksejs Kostirevs.

Sacīkstēs kopā bija 250 dalībnieku no astoņām valstīm: Kazahstānas, Uzbekistānas, Ukrainas, Lietuvas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Kirgiztānas, kā arī Latvijas. Bauskas novadu šajos mačos pārstāvēja komanda «Bauska», kas veterānu grupā kopvērtējumā ieguva pirmo vietu.

Pludmales cīņu kategorijā «Ej Dar» mūsu komandā startēja Anatolijs Abramovs (individuāli ieguva 1. vietu), Igors Slakters (1. vieta), Sergejs Junolainens (1. vieta), Mihails Jepiševs (1. vieta), Vladimirs Iļjins (1. vieta), Kazimirs Bujonoks (2. vieta) un Alfons Traškēvics (2. vieta).

Vēl festivālā risinājās Eiropas čempionāts pieaugušajiem arābu nacionālajā cīņā «Sunna». Te A. Kostirevs uzteica lieliski startējušo I. Slakteri. Viņam izdevās uzvarēt četrās cīņās, un tikai viena spēkošanās atnesa sportistam zaudējumu. Tomēr kopvērtējumā tas I. Slakterim ļāva izcīnīt pirmo vietu. Viņš kļuva arī par titula «Skaistākais metiens» ieguvēju. K. Bujonoks ieņēma otro vietu, bet Mihailam Jepiševam nācās samierināties ar trešo vietu.

Vērtējot mūsu sportistu sniegumu, A. Kostirevs atzina, ka Bauskas novada veterāni ar savu dinamisko, tehnisko cīņu parādīja, ka joprojām ir lieliskā fiziskajā formā. Viņi nebaidās ļauties sacensties ar vīriem, kas ir viņu dēlu vecumā. Tas apliecina šo sporta veidu raksturojošo patiesību, ka cīņā būtiskākā loma ir tehnikai un pieredzei.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sergejs S

Malači večuki.

pirms gada, 2018.09.08 11:57

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju