Kravas automašīna sabojā veikala durvis Bauskā

Bauskā 3. aprīlī vīrietis, atpakaļgaitā braucot ar transportlīdzekli «MAN», nepārliecinājās par drošību, tādējādi tika bojātas kāda veikala durvis. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Iecavā, Rīgas ielā, 3. aprīlī vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,97 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Arī Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 3. aprīlī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,73  promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Notikušas arī zādzības. Tā Bauskas novada Brunavas pagastā konstatēts, ka, sabojājot saimniecības ēkas starpsienu, laikā no 29. marta līdz 4. aprīlim iekļūts ēkā un no tās nozagtas dažādas mantas – ēvele, kabeļi, slīpmašīnas. Lietas pašlaik meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Bauskas novada Brunavas pagastā, Latvijas un Lietuvas robežpunktā Grenctālē, 5. aprīlī tika apturētas vairākas automašīnas, ar kurām 18 Bulgārijas valstspiederīgie bija ceļā no Somijas uz Bulgāriju. Viņiem tika veiktas medicīniskās pārbaudes, konstatēts, ka visiem ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, tādēļ visiem tika veiktas arī «Covid-19» analīzes. Pēc analīžu rezultātu saņemšanas tika apstiprināts, ka viens no šiem cilvēkiem ir saslimis ar «Covid-19», tāpēc visas 18 personas un automašīnas policijas konvoja pavadībā tika nogādātas uz pagaidu izmitināšanas vietu – bijušo Mežotnes internātpamatskolu. Valsts policija nodrošina teritorijas norobežošanu, automašīnu, ēkas un cilvēku apsardzi un sabiedriskās kārtības uzturēšanu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 5. aprīlī saņemta informācija par 22 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 5. aprīlī saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 76 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 37 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti trīs ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un trīs velosipēda zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju