Komanda «Mēmeles sports» izcīna otro vietu Jūrmalā 4

Bauskas novada ūdensmotosportisti no kluba «Mēmeles sports» startējuši pirmajā Latvijas čempionāta posmā Jūrmalā, kur izcīnīta otrā vieta komandu vērtējumā.

Sacīkstēs, kas notika 2. jūnijā, piedalījās tikai daži Liepājas ūdensmotosportisti, bet citi klubi bija pastiprinājuši sastāvu arī ar kaimiņu valstu pārstāvjiem. Šajā situācijā Bauskas vienībai, kuras sastāvā startēja tikai mūsu novada pārstāvji, viegli nebija.

Toms Bundzinskis ieguva otro vietu JT250 klasē. «Mēmeles sporta» pārstāvis Kristaps Paegle informēja, ka sportistam šī gada galvenais uzdevums ir gatavoties nākamā gada sacīkstēm, kad pāries uz jaudīgāko GT30 klasi.

GT15 klasē šoreiz bija lielākais dalībnieku skaits. Pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Nils Slakteris. Laura Lakoviča-Lakovica šoreiz ceturtajā vietā, atpaliekot tikai par vienu punktu no trešās. «Mūsu komandas jaunākais braucējs un debitants Ralfs Zaharčenoks labi aizvadīja pirmās sacīkstes, veiksmīgi pieveicot visus trīs braucienus, kas pirmajās sacensībās ir galvenais mērķis,» informē K. Paegle.

Miks Zaharčenoks GT30 klasē otrajā braucienā spēja uzvarēt pat pieredzējušo igauņu braucēju Aivaru Komisaru, bet kopvērtējumā tomēr otrā vieta. S550 klasē Kristaps Paegle aizvadīja diezgan raibas sacīkstes – pirmajos braucienos bija tehniskas problēmas, bet pēc trīs braucienu kopsummas ieguva otro vietu. Savukārt F4 klasē tehnisku iemeslu dēļ diemžēl nestartēja Reinis Paegle, bet komanda ļoti cer, ka viņš varētu atgriezties jau nākamajās sacīkstēs. F2 klasē Uvis Slakteris uzvarēja un aizvadīja veiksmīgu treniņu pirms pasaules čempionāta otrā posma, kas notiks Dānijā 15. – 17. jūnijā.

Visniknākā cīņa par uzvaru noritēja FR1000 klasē, kur visiem pa priekšu brauca Milleru ģimenes pārstāvji, kas šogad startē Aizkraukles komandā «Motorsport 77 Aizkraukle». Divos braucienos uzvarēja Lotārs Millers, atstājot Ievu Milleri otrajā vietā. Stabilu sniegumu parādīja Didzis Jovaiša, finišējot visos braucienos un izcīnot trešo vietu.

 «Mēmeles sporta» vienības vadītājs Didzis Paegle ir ļoti priecīgs par sasniegto. «Tie nav tikai punkti un rezultāti, kas mani iepriecina, – galu galā ir tik jauki redzēt komandu laimīgu un gatavu cīnīties tālāk!» pauž D. Paegle.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vilis

Šī informācija ir nepatiesa.Pārbaudiet info lumsf.lv vai sazinieties ar Slakteri Ati (prezidentu).

pirms 2 gadiem, 2018.06.06 06:45

fans

Malači ! Bauskai prieks !

pirms 2 gadiem, 2018.06.06 08:37

Jurčiks

Jau kuro gadu Milleru ģimene nedzīvo un nestartē par Bausku,Savā dzīves vietā Aizkrauklē paši izveidojuši savu komandu «Motosport 77 Aizkraukle».arī pagājušo gadu startēja no šīs komandas.

pirms 2 gadiem, 2018.06.06 09:18

stulbeņiem

A kur Slakteris un Slakteris juniors pasaules čempions? :D Sviests pilnīgākais :D
Paši sevi ieceļ par čempioniem, pārsmieties var.

pirms 2 gadiem, 2018.06.10 23:04

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju