Komanda «Mēmeles sports» iegūst pirmo vietu Latvijas čempionāta posmā 1

Alūksnē aizvadīts Latvijas čempionāta otrais posms ātrumlaivām. Baušķeniekiem šoreiz daudz panākumu un uzvara arī komandu kopvērtējumā.

Sacensības  notika 14. un 15. jūlijā. «Laiks jau ierodoties šķita labvēlīgs, tā kā cerējām tikai uz labākajiem rezultātiem, un cerības bija diezgan nekļūdīgas,» par sacīkšu gaitu stāsta vienības «Mēmeles sports» pārstāvis Kristaps Paegle.

Jauniešu vidū uzreiz jāizceļ Nila Slaktera uzvara GT-15 klasē, kas šosezon ir jau otrais panākums. Codietis demonstrēja ļoti labu sniegumu un uzvarēja visos trīs braucienos. «Lepojamies ar Lauru Lakoviču-Lakovicu, kura šajā sezonā pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla un izcīnīja trešo vietu. Priecājamies par mūsu komandas jaunāko braucēju Ralfu Zaharčenoku, kurš trešajā braucienā izcīnīja piekto vietu. Kopvērtējumā viņš septītais, kas ir labākais rezultāts sezonā,» stāsta K. Paegle. L. Lakovičai-Lakovicai trūka tikai četri punkti, lai apsteigtu aizkrauklieti Kārli Degaini.

Vēl vienā jauniešu JT-250 klasē uzvaru izcīnīja Toms Bundzinskis, kurš šoreiz piedalījās vienā braucienā ar GT-15 klases braucējiem.

Jau pieredzējušu braucēju vidū GT-30 klasē Miks Zaharčenoks izcīnīja skaistu uzvaru trešajā braucienā. Tomēr kopvērtējumā nedaudz trūka līdz uzvarai, un iegūta otrā vieta.

Pieredzējušo braucēju laivu klasēs kārtējo reizi pārliecinošs panākums F-2 laivu klasē Uvim Slakterim, kuram šīs sacensības bija labs treniņš.

FR-1000 klasē Didzis Jovaiša šoreiz izcīnīja otro vietu. Pirmie braucieni Didzim nebija pārāk veiksmīgi, taču pēdējā Didzis uzvarēja, un ar to pietika, lai izcīnītu otro vietu kopvērtējumā. S-550 klasē Kristapa Paegles laivai turpinās tehniskas problēmas, tādējādi trešā vieta.
Kopvērtējumā komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru, pārspējot šīs sezonas sīvākos konkurentus – alūksniešus. Sacensībās piedalījās septiņas vienības. Pamazām ūdensmotosporta apritē atgriežas arī Liepājas braucēji. Ja tā turpināsies, jau nākamajās sacīkstēs arī liepājnieki var iesaistīties cīņā par pirmajām vietām vienību vērtējumā.

Komandas vadītājs Didzis Paegle ir ļoti priecīgs par rezultātu un saka lielu paldies visiem braucējiem, jo katra iegūtie punkti bija svarīgs ieguldījums uzvarā. «Punkti īpaši liek par sevi manīt tādās sacīkstēs kā šīs, kur rezultāts var ātri nosvērties citas komandas labā. Šoreiz veiksme un labas prasmes bija ar mums, redzēsim, kas būs nākotnē,» saka D. Paegle.

Nākamais Latvijas čempionāta posms notiks Aizkrauklē 12. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fans

Malači!

pirms gada, 2018.07.20 08:46

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju