Jūnija beigās Bauskā notiks Eiropas autokrosa čempionāta posms

Šī mēneša izskaņā, 26. un 27.jūnijā, "Mūsa Raceland" trasē, Bauskā tiks atklāta FIA Eiropas autokrosa čempionāta 2021.gada sacensību sezona, aģentūru LETA informēja sacensību rīkotāji.

Pēc viena gada pārtraukuma trasē atgriezīsies gan spēcīgākie latviešu autokrosa braucēji, gan konkurenti no dažādām Eiropas valstīm.

Divās sacensību dienās Bauskā paredzēts aizvadīt sacīkstes "Touring Autocross" klasē, kurā uz starta stāsties pilnpiedziņas automašīnas. Tāpat arī pārējās Eiropas čempionāta klasēs būs tikai pilnpiedziņas spēkrati: "Super Buggy", "Buggy 1600" un "Junior Buggy", kuri atšķiras ar dažādu pieļaujamo dzinēju jaudu. 

Papildu sacensībās būs redzamas divas klases, kurās startēs nacionālie braucēji: "Salonauto" un "Xtreme" bagiji. Šobrīd tiek prognozēta apmēram 40 nacionālo sportistu dalība, pieteikšanās tiks atvērta tuvāko dienu laikā.

Šobrīd zināms, ka FIA Eiropas autokrosa čempionāta ieskaitēs uz starta līnijas stāsies seši spēcīgi latviešu autosportisti - Kristiāns un Ervins Grenči, Jānis Boks, Māris Līcis, Juris un Andris Kuļikovski.

Pēc 15.jūnija tiks atvērta biļešu tirdzniecība portālā "www.aula.lv". Skatītāju klātbūtne pasākumā tiks īstenota un regulēta, balstoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem par publisku pasākumu rīkošanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju