JKP gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās plāno kandidēt vismaz 32 pašvaldībās; Bauskā saraksta vadībā būs Inita Nagņibeda 52

Jaunā konservatīvā partija (JKP) gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās plāno kandidēt vismaz 32 pašvaldībās, aģentūru LETA informēja partijas Preses dienestā.
JKP nodaļas jau daudz kur esot sastādījušas deputātu kandidātu sarakstus. Tā, piemēram, Jēkabpilī ar pirmo numuru startēs Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, Alūksnē - Alūksnes novada domes deputāte Līga Langrate, bet Rēzeknē latgaliešu sabiedriskais darbinieks un Rēzeknes novada domes deputāts - Guntis Rasims.

Savukārt "Aivara Lemberga koruptīvajam režīmam Ventspilī pretī stāsies ilggadējais Lemberga oponents Bruno Jurševics", pauda partijā. Cēsu novadā līderi būs Jānis Rukšāns un Raitis Sijāts, Mārupes novadā vēlēšanu saraksta līderis būs administratīvais vadītājs aviācijas jomā Zigmārs Vestfāls, bet Saldus novadā - Saldus novada domes deputāts Andris Saulītis.

Ādažos JKP komandas līderis būs Carnikavas novada domes deputāts Imants Krastiņš, bet Krāslavā - lauksaimnieks Dmitrijs Zalbovičs. Ropažu novada vēlēšanu saraksta līdere būs Ropažu novada domes priekšsēdētāja vietniece attīstības un izglītības jautājumos Renāte Gremze, bet Bauskā - Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda.

Limbažos saraksta vadībā būs Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Māris Beļaunieks, Ogrē - uzņēmējs, atmodas aktīvists Ainars Bašķis, bet Dobelē - uzņēmējs, pedagogs, sociālais darbinieks - Mārtiņš Brigzna.

Savukārt Balvu novadā pārmaiņas gatavs īstenot lauksaimnieks Jānis Auziņš, Madonā - bijusī Madonas novada pašvaldības izpilddirektore Vita Robalte, informēja JKP.

Partijas ieskatā, daudzās pašvaldībās ir "aizsēdējušies" vietējie vietvalži un ir nepieciešamas pārmaiņas. "Ir zināmas pašvaldības, kur esošie vietvalži ir pie varas pat 30 gadu, bet nekāda pozitīva attīstība novados nenotiek. Bieži vien viņu vienīgie "panākumi" ir saistīti ar sava un savu radinieku materiālā stāvokļa uzlabošanu," pauda partijā.

Latvijas iedzīvotāji redz pirmās pozitīvās iezīmēs tiesiskuma uzlabošanā valstiskā līmenī, tomēr pašvaldībās šī attīstība bieži vien izpaliek, uzskata politiskais spēks, piebilstot, ka JKP jau kopš partijas dibināšanas ir iestājušies par vienmērīgu Latvijas reģionu attīstību un neuzskata, ka visa valsts attīstība būtu jākoncentrē Rīgā.

"Mēs uzskatām, ka cilvēkiem nav jābrauc projām no savām tēva mājām uz Rīgu, vai pat uz ārzemēm. Latvijas reģioniem ir milzīgs neizmantots attīstības potenciāls un mēs esam apņēmušies to atraisīt," uzsvēra JKP.

Politiskā spēka ieskatā, ir svarīgi, lai attīstība notiktu ne tikai vārdos, bet reģioni būtu prioritāte arī pārdalot valsts un Eiropas Savienības piešķirtos resursus. Viņuprāt, Vācijā, Dānijā un citās Rietumeiropas zemēs redzams ļoti augsta dzīves kvalitāte ne tikai šo valstu galvaspilsētās, bet arī reģionos. JKP uzskata, ka Latvija nav sliktāka kā Vācija vai Dānija, un Latvijā reģionu iedzīvotāji var dzīvot tikpat labi.

Partijā arī uzsvēra, ka tās biedru skaits tuvojas 1300.

Kā vēstīts, gaidāmajās vēlēšanās sešās valstspilsētās un 35 novados kopumā būs jāievēl 683 deputāti. Divās valstspilsētās būs jāievēl 13 deputāti, 22 pašvaldību domēs - 15 deputāti, 16 novadu domēs - 19 deputāti, bet vienā novadā - 23 deputāti.

Pašvaldību domēs ievēlējamo deputātu skaitu nosaka atbilstoši iedzīvotāju skaitam, kāds pašvaldībās reģistrēts Iedzīvotāju reģistrā vēlēšanu izsludināšanas dienā - šā gada 21.janvārī.

Šā gada pašvaldību vēlēšanas notiks jaunajās administratīvajās teritorijās, un pēc vēlēšanām Latvijā būs 42 pašvaldības līdzšinējo 119 vietā. Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome 60 deputātu sastāvā tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās pērn, un tā turpinās strādāt līdz 2025.gada vēlēšanām.

Pievieno komentāru

Komentāri 52

Nacionāle

Šai partijai vieta būtu Latgalē! Rīga jau pārņemta,jau uz Bausku.Bordāns lai ceļ Latgali!

pirms mēneša, 2021.03.05 11:41

varbūt?

bez tukšiem saukļiem, līdzīgiem "krievi nāk" būtu vajadzīgs arī pamatojums tavam sacītajam. Kaut neesmu šīs partijas fans, redzot "nacionāļu darbu" gan valstī, gan novadā, gribas teikt, ko jūs nespējat Latvijā panākt gadu desmitiem, to ar šīs partijas palīdzību panāca pāris gados- Lembergam beidzot spriedums un arī algas valstī beidzot paceltas līdz solītajam, kaut pirmie pretinieki minimālās celšanai bija tieši NA un ZZS

pirms mēneša, 2021.03.05 12:38

nacionāle vai mele?

tā kā nebūtu dzirdēts, ka Staķis būtu mainījis partijas piederību

pirms mēneša, 2021.03.05 12:40

tam varbūt?

Uzrāvies uz provokatora ar segvārdu "nacionāle", kam nav nekāda sakara ar Nacionālo apvienību, vari paskatīties tās pašas personas komentārus par NA iepriekšējos rakstos. Uzrāvies gan!
Otra lieta. Esi gan tu JKP fans, ja jau šiem piedēvē Lembergu notiesājošu spriedumu un aizmirsti solījumu līdz 500 eiro pacelt arī neapliekamo minimumu un minimālo pensiju.

pirms mēneša, 2021.03.05 13:27

tiešām "uzrāvos"

jo biju "aizmirsis" īsto nacionāļu, ne ,tavuprāt, provokatores solīto, ka, kas var būt labāks, kā būt saimniekiem pašiem savā zemē. Tikai tā saimniekošana diez ko nevedas pat ilgu laiku esot koalīcijā valdībā, kā arī, ja jau runājam par Lembergu, tad, ar vecajiem, NA un partneru par labiem atzītiem likumiem, tās Lemberga tiesas debates vēl būtu ilgušas pāris gadus, kā arī "pēdējais vārds" prasītu vēl vismaz gadu.Esi taču reālists un atskaties uz savas mīļas 'apvienības" padarīto daudzus gadus esot valdībā

pirms mēneša, 2021.03.05 16:15

Jautājums pēc būtības

Ar partiju saukļiem jau parasti viss kārtībā, taču cilvēki lielākoties balso par personībām, uzticoties kandidātiem, kuri līdzšinējā dzīvē apliecinājuši sevi gan kā spējīgus profesionāļus kādā konkrētā nozarē, gan kā pozitīvas personības. Vai ir zināmi arī pārējo JKP Bauskas novada deputātu kandidātu vārdi?

pirms mēneša, 2021.03.05 12:50

atbilde pēc būtības

tad tie, tavuprāt, profesionāļi lai arī strādā savā nozarē, nevis bariem parazitē uz citu rēķina. Nu neies neviens kārtīgs zemnieks, ne biznesmenis politikā, kaut vietējā, ja tam apakšā nebūs savtīgi mērķi. Varbūt, sākumā vēl kāds 'idejiskais" iemaldās, bet viņu ātri vien noliek "uz pareizajām sliedēm"

pirms mēneša, 2021.03.05 16:40

Profesionāļi

jau nav tikai lielzemnieki (laikam jau domāji kādu konkrēti) un kaut kādi mistiski biznesmeņi (noteikti miljonāri), bet arī daudzi citi krietni, dažādās jomās labi strādājoši cilvēki. Man vismaz, atšķirībā no tevis, ir laimējies pat vairākus tādus satikt. Un par tiem savtīgajiem mērķiem runājot, katrs jau spriež par pasauli pēc sevis...

pirms mēneša, 2021.03.05 20:25

tiešām profesionāļi

arī es esmu tiešā veidā saskāries šiem novada vadošajiem profesionāļiem, tagad visiem no NA un viņu vienvirzien "profesionālismu" spēju novērtēt, ar šiem cilvēkiem labāk nekādās darīšanās neielaisties. Ja skatās uz šo profesionālismu un "kalpošanu iedzīvotājiem", tad šajā sakarā visspilgtākais piemērs varētu būt jaunuzbūvētā sporta halle. Varētu pajautāt, kā jūtas apkārtējo māju iedzīvotāji un jutīsies turpmāk, tikai dēļ šo profesionāļu iegribas, kuru mīļākais teiciens ir- būs tā kā mēs gribam, vai vispār nebūs.

pirms mēneša, 2021.03.06 10:38

Bet

kāda problēma nebalsot par sliktajiem puišiem un meitenēm? Balsojiet par normāliem kandidātiem, ja tādus tajās listēs (un galvenais - visus vienā) atrodiet! Tam jau tā demokrātija ir paredzēta. Nihilisms, ka normāls cilvēks politikā neies, un visi, kas tur iet, ir muļķi un zagļi, jau saknē nokauj valsts pamatus.

pirms mēneša, 2021.03.08 17:02

nacionāļu klons

Ko paveikuši "kartona tiesiskuma" partijas līdzskrējēji Bauskā ar Nagņibedas kundzi priekšgalā? Stutējuši Ābelnieka nacionāļu, Jātnieka zaļsaimnieku , Aparistu koalīciju pašvaldības izsaimniekošanā un pateicībā nesmādējot pašai izkārtot brangu kumosu no pašvaldības galda!

pirms mēneša, 2021.03.05 12:57

Kā tad

bez Sašiņa skaļās atraugas...

pirms mēneša, 2021.03.05 13:17

Kā tādei

patiesība blēžiem kož!

pirms mēneša, 2021.03.05 13:27

Saš.

Tava patiesība Mežotnes laikā paveiktajos darbos.

pirms mēneša, 2021.03.05 14:01

Āksts un klauns. Pats jau atkal 100% līdīs deputātos, tikai laikam vēl nav atradis tādu partiju, kas viņu un viņa psihopātu pulciņu ņemtu savā azotē.

pirms mēneša, 2021.03.05 14:18

Tādiem, kā viņš, kuru izmet no vienas partijas, jo neprot sastrādāties, vai iziet uz kompromisu, kurš savas kļūdas slēpj, vai tēlo muļķi, jāveido sava muļķu partija un vēl labāk savs novads.

pirms mēneša, 2021.03.06 11:28

klonam

Liecies nu mierā. Izmeta Tevi not Tevis paša partijas vai kas tu tur biji. Beidz te žulti kulti. Esi savu nopelījis. Nulle Brauļis Sašoks. Nulle paveikto darbu divos sasaukumos. Nulle un viss. Tava ķērkšana neiet kopā ar taviem darbiem. Vai arīt - raksti te, kas šo 8 gadu laikā ir tavs nopelns.

pirms mēneša, 2021.03.06 21:58

nulle un viss

Napoleona kungs, rezultāts - tu tagad atpūties pensijā, bet tavs partneris atgriezies muzejā pie vēstures eksponātu glabāšanas.

pirms mēneša, 2021.03.08 11:53

Bonaparte

Tad kas te nav pareizi? Tas, ka kāds pensijas vecumā saņem pensiju, vai tas, ka vēsturnieks strādā muzejā? Vai slikts ir viss, jebkas un ikviens, kas nepielūdz Bauskas Mesiju Sašiņu?

pirms mēneša, 2021.03.08 17:06

Klausies manos vārdos...

Kurš gan to būtu teicis, Nagņibedas kundze?
Partijas ieskatā, daudzās pašvaldībās ir "aizsēdējušies" vietējie vietvalži un ir nepieciešamas pārmaiņas. "Ir zināmas pašvaldības, kur esošie vietvalži ir pie varas pat 30 gadu, bet nekāda pozitīva attīstība novados nenotiek. Bieži vien viņu vienīgie "panākumi" ir saistīti ar sava un savu radinieku materiālā stāvokļa uzlabošanu," pauda partijā.

pirms mēneša, 2021.03.05 13:33

Dibuā

Balsojiet par Dinu Romanovska no jenotu partijas, izfurņīs no pašvaldības visus aizsēdējušos, vecos un muļķus, ar meliem, viltu un bosingu, kā pašlaik tas tiek darīts sociālajā dienestā

pirms mēneša, 2021.03.05 13:46

Vienkārši cilvēks

Es iepriekšējās vēlēšanās nobalsoju par Artūru Tomu Plešu, un lepojos, ka tāds jauns, enerģisks pusis, ar nesamaitātu pagātni tik tālu tika, un ielika koķi vecajiem bukiem, kuri tagad savā skaudībā viņu aprunā. Arī šajā vēlēšanās izvēlēšos partiju ar jauniem, enerģiskiem cilvēkiem, kuru domāšana nesniedzas vienā virzienā, kuri ir vēl strādāt griboši, nav naudas un varas kāres samaitāti.

pirms mēneša, 2021.03.05 13:59

Mjā,

varas kāres nesamaitāts puišelis, kas pāris gados paspējis ierausties jau ministra krēslā...

pirms mēneša, 2021.03.05 14:21

aha

Es taču teicu, ka viņam skauģu netrūkst.

pirms mēneša, 2021.03.05 14:25

Tāpat kā pielūdzēju...

pirms mēneša, 2021.03.05 14:58

par ko ir runa?

par bijušā ministra Pūces adjutantu, ko ielika ministra krēslā, jo partijai "iss soliņš".Par viņa izmisīgajiem pūliņiem atcerēties norunāt iekalto tekstu?

pirms mēneša, 2021.03.05 16:20

tam vienkārši cilvēks

Tā jau nu nav,ka Tomam ir nesamaitāta pagātne.Gan jau bērnībā tāpat kā mēs visi gāja kaimiņdārzā ķiršus čiept,un mēli vai pigu arī kādam parādīja.

pirms mēneša, 2021.03.05 17:17

Enerģiski blēži

Vai tauta ar prātu nedraudzējas? lai savēlētu plešus, pavļutus, pūces, pabrikus un viņiem līdzīgos un pēc tam visu laiku sūkstītos!

pirms mēneša, 2021.03.09 07:51

ārkārtā

Dorogoi Dieviņ ! Sģelai tak - nagņi visas politiskās 9irsas,lai visa beda prošla mimo.

pirms mēneša, 2021.03.05 15:06

wortman

Šie sola darba iespējas Bauskā? Norādīs ceļu uz zupas virtuvi un sociālo dienestu pēc pabalsta?

pirms mēneša, 2021.03.05 15:41

wort

Viņi visu laiku to varēja darīt,veidot darba vietas. Kas viņiem liedza? Izdomājiet interesantāku vakara ticamāku pasaciņu.

pirms mēneša, 2021.03.07 12:00

0-0

šāda līmeņa reklāmraksti ir pilnīgi bezjēdzīgi, kamēr nav redzams pilnais kandidātu saraksts un īsa programma

pirms mēneša, 2021.03.05 17:21

Jauno komunistu partija

Sadarbībai gatavi! Kā varas koalīcijas tiesiskuma sludinātāji atbalstīsim visus un jebko, kas nodrošinās labu iztikšanu mūsu biedriem pašvaldības maizē!

pirms mēneša, 2021.03.06 09:15

viedais

Kā redzam šobrīd, tad pilnīga pļurkstētāju partija, liekuļi. Solīja kalnus gāzt bet tā arī par pāris aizspārdītiem kurmju rakumiem tālāk nav tikuši.Tieslietas pilnīgs čau, sākot no tiesnešu darbības, spilgts piemērs Lemberga prāva, beidzot ar kretīnisko, netaisno likumdošanu, klajš piemērs tam māksliniekam Vilipsonam atņemtais dzīvoklis. Pēc tādiem grēka darbiem jebkurā normālā valstī tieslietu ministrs būtu no kauna aizbēdzis un paslēpies no cilvēkiem uz ilgu laiku, ne tikai atkāpies no amata, Latvijā viņa līdzskrējēji braši reklamējas un gatavojas kārtējam melu un liekulības raundam. Pazīstot Latvijas elektorātu savu viņi dabūs.

pirms mēneša, 2021.03.05 17:40

viedajam

Nu, liecies taču mierā! Ne jau Bordāns atbildīgs par šo likumu! Cik zinu, to šobrīd gan steidzamības kārtā pārskata (vai jau pārskatīja), un tas gan ir Bordāna nopelns. Kādus kalnus tad tu pats esi apgāzis, lielais darītāj?

pirms mēneša, 2021.03.05 20:30

viedais

Apgāzu Ormaņkalnu, ķeršos pie Katlakalna, drīz dzirdēsiet. Ja nopietni tad pēc tādas apņemšanās, pēc "tāāādas" apņemšanās, oponentu kritikas un solījumiem, jau nu vajadzēja gan vairāk paveikt.

pirms mēneša, 2021.03.05 23:35

tiešām

joprojām tieslietas ir pilnīgs" čau", un tādas arī paliktu, ja viss joprojām notiktu pēc gadiem politiku veidojošo sejas un līdzības. To pašu Lembergu tā arī nenotiesātu, kā arī Vilipsonu būtu bez gala un malas, jo uz tādiem "pamatiem" bija un vēl pagaidām ir mūsu likumdošana un tiesu vara.

pirms mēneša, 2021.03.06 10:30

Juri,

ej pensijā! Pietiek rauties tajā tautas druvā! Padomā par sevi!

pirms mēneša, 2021.03.06 17:32

RP

Jaa, jaa, tuuliit atcels OIK (it kaa soliija) un visiem atmaksaas nelikumiigi paarmaksaato, ha-haa!

pirms mēneša, 2021.03.07 08:05

viednim

Ja gribi dzīvot tiesiskā valstī, tad neprasi atbildību par tiesas lēmumu no ministra! Tiesu vara in neatkarīga!
Vai tomēr vēlies dzīvot valstī, kur tiesas lēmumus nosaka ministru telefona zvani? Tad tālu nav jābrauc, tikai mazliet aiz Zilupes. Cik gan aprobežotiem jābūt cilvēkiem, kas tā saprot pasaules kārtību!

pirms mēneša, 2021.03.08 13:22

Kā tā var

NA Bauskas nodaļa 2017.gada pašvaldību vēlēšanās (3)
Mēs, Nacionālās apvienības deputātu kandidāti, esam par godīgu, atklātu un profesionālu Bauskas novada pārvaldi. Tiek ievēlēta no NA.BET TAD PĀRBĒG UZ CITU PARTIJU. Va cilvēki var ticēt tādam cilvēkam?

pirms mēneša, 2021.03.05 20:16

Zefīriņš

Cik Saeimā un Bauskas novada domē palicis tādu, kas ne reizi nav nomainījuši partiju? Bet, vai tas arī kāds grēks? Nav jau kompartija, no kuras varēja izstāties tikai ar kājām pa priekšu.

pirms mēneša, 2021.03.05 20:32

SociālDEMOKRĀTS

Juris Landorfs ir savas sociāldemokrātu partijas patriots-
Ārsta praksi deputāta pienākumu pildīšana nedaudz apgrūtina, taču esmu iemācījies šos abus darbus savienot. Deputāta pienākumus pildu kopš 1999. gada, kad strādāju Bauskas pilsētas domē,» pastāstīja J. Landorfs.

pirms mēneša, 2021.03.06 01:23

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

JURIS MŪS NAV NEKAD NODEVIS

pirms mēneša, 2021.03.06 01:26

vaitad?

kāds šaubās, ka Juris JŪS nav nodevis?

pirms mēneša, 2021.03.06 13:47

Strādnieks

Paldies Tev, Juri! Dzimtenes Tevi neaizmirsīs! Rot Front! Kapitālisti, saturaties!|

pirms mēneša, 2021.03.06 15:59

vēlreiz zefīriņš

Tauta nemīl "pārbēdzējus", skaidri redzams. Bet vai paši nekad un ne no kā neesat bēguši - neesat nomainījuši sievu (vīru), laikiem mainoties, nobēdzinājuši pagultē kompartijas biedra grāmatiņu, nomainījuši skolu vai augstskolu, kura jums vairs nelikās īsti atbilstoša? Galu galā nomainījuši Latviju pret kādu citu zemi ar piena upēm ķīseļa krastos? Liekuļi jūs esat, cienītie! Liekuļi!

pirms mēneša, 2021.03.08 13:29

Es

Initiņ,tas tik sākums,turies!!!A.F.

pirms mēneša, 2021.03.06 07:12

nodibinājums “nacionālpārvaldnieku blīdenis”

Napeleons ar segvārdu “Nacionāle” pabāzis caur krūmiem savu “pūšamo”. Ar blēžu- blēža iemaņām garantēta vieta būtu “blīdenī”, taču nacionālie biedri vienreiz no silītes nostūma, jo kā saka partorgi “taporno rabotaješ!” Tagadējiem šepmaņiem daudz rafinētākas metodes! Savādāk kauns no tautas, jo negribas tik bieži būt pieķertam shēmojot! Taču neturi sveci zem pūra - uzkrātās iemaņas lieti noderēs Pūces blēžu attīstības PPP nodibinājumam.

pirms mēneša, 2021.03.08 09:43

Hm

Pats saprati savi savārstījumu? No Tvaika ielas raksti?

pirms mēneša, 2021.03.08 13:17

APPLEŠS

V. Čaču interesēja iespējamais atbalsts Bauskas apvedceļam. Viņam piekrita arī daļa atnākušo. «No nemitīgās transporta plūsmas mums pat trešajā stāvā bibliotēkai logi ir dubļaini,» pauda M. Kuļikauska. A. T. Plešs informēja, ka viens no mērķiem ir panākt, lai projektu īsteno reizē ar «Rail Baltica».Pieprasam īstenošanu A>P>T>K>Pleš

pirms mēneša, 2021.03.06 20:22

ko nu?

tad jau jāskatās, kāds amats iedibināts padzītās apkopējas štata vietā. Šeit būtu jāprasa to partiju atbildība, to, kā rindās ir šie "trešā stāva" kultūras nesēji, nevīžodami mēnešiem logus nomazgāt

pirms mēneša, 2021.03.07 13:31

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju