Jaunpujens-Pujens izpilda pasaules čempionāta normatīvu

Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra stadionā, sesto reizi notika olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā. Sacīkstēs startēja arī Bauskas un Vecumnieku novada sportisti.

Tradicionāli sacensības, kas šoreiz notika 17. jūnijā, pulcē visu vecumu labākos Latvijas un ārzemju šķēpmetējus. Jelgavā par kausiem sacentās vairāk nekā 200 sportistu piecās vecuma grupās.

Veiksmīgas šīs sacensības izvērtās Vecumnieku novada pārstāvim Kristapam Jaunpujenam-Pujenam. Viņš savā labākajā mēģinājumā šķēpu aizmeta 69,58 metru tālumā. Ar to pietika ne tikai uzvarai junioru grupā, bet arī Kristapa kvalifikācijas normatīvam jūlijā gaidāmajam pasaules junioru čempionātam, kas risināsies Somijas pilsētā Tamperē. Junioru sacensībās vēl jāatzīmē viens no Latvijas labākajiem junioru daudzcīņniekiem Dāvids Kutra. Rezultāts – 55,11 metri – viņu ierindoja piektajā vietā.

Sacīkstes bija veiksmīgas arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknēm Amandai Savickai un Gerdai Kerijai Dreimanei. A. Savickai ceturtā vieta junioru vidū ar rezultātu 37,27 metri, trešās vietas ieguvējai Annijai Plūmanei no Ventspils piekāpjoties par nieka septiņiem centimetriem. Ceturtā vieta U16 grupā G. K. Dreimanei, 400 gramu smago šķēpu viņa aizmeta 39,52 metru tālumā. Visus sacensību rezultātus iespējams apskatīt Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju