Jaunie sportisti izcīna zeltu Dimanta līgā 1

Jauktā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas stafešu komanda, kas sacensībās «Rīgas kausi» ieguva tiesības piedalīties Dimanta līgas posmā Stokholmā, 10. jūnijā svinēja uzvaru Dimanta līgas stafešu skrējienā, apsteidzot visas komandas.

Vieglatlētikas popularizēšanai šogad Dimanta līgas sacensību posmā Stokholmā sešām jauniešu stafešu komandām bija iespēja piedalīties jauktajā stafešu skrējienā 4x200 metri. Skrējienā iesaistījās piecas Zviedrijas komandas un Bauskas stafešu vienība – Jorens Maskals, Annija Miļūne, Arvis Sūna un Gerda Kerija Dreimane. Baušķenieki uzvarēja ar rezultātu 1:45,02.

Starptautiskās vieglatlētikas federācijas rīkotā Dimanta līga ir ikgadēja vieglatlētikas sacensību sērija, kas sastāv no septiņiem posmiem. Katrā posma trīs labākie 32 disciplīnās saņem punktus, un sezonā uzvar sportists, kas ieguvis visvairāk punktu. 2016. gada sezonā par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju šķēpa mešanā sievietēm kļuva latviete Madara Palameika. Sacensības pulcē pasaules labākos sportistus.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa atzina, ka gan dalība, gan iespēja vērot šāda līmeņa sacensības ir liels ieguvums jaunajiem sportistiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Uzziņai

2017. gadā ieviesa jaunu sistēmu. Katrās sacensībās 8 labākie saņem punktus(8-7-6-5-4-3-2-1), bet punktu summa nosaka nevis kopējos uzvarētājus, bet tos sportistus kuri sacentīsies lielajos finālos(Cīrihē un Briselē). Sportists kurš uzvar finālā arī skaitās Dimanta līgas čempions.

pirms gada, 2018.06.11 17:38

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju