Jaunajām jātniecēm divas uzvaras 3

Mūsu novadu jaunieši pagājušās nedēļas nogalē piedalījās Jauno jātnieku skolas konkūra turnīra otrajā posmā «Zustrenēs» Inčukalna novadā. Šajās sacīkstēs Mēmeles jāšanas sporta klubam divas uzvaras.

Par meiteņu sasniegumiem informēja Mēmeles jāšanas sporta kluba vadītāja Velga Marčenkova. Vispirms 13. jūlijā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 80 centimetriem triumfēja Anna Sergejeva, kas startēja kopā ar pieredzējušo ķēvi Dakāru. Šajās maršrutā piedalījās arī Nikola Marčenkova ar Dancing Grase un Elizabete Griķe ar Romiku, kopskaitā startēja 95 jātnieki. Vēlāk A. Sergejeva ar Dakāru sacentās arī maršrutā ar šķēršļu augstumu 100 centimetri, bet godalgas šoreiz nebija.

Pirms tam maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 65 centimetriem labāko sešniekā iekļuva Nikola Marčenkova ar Dancing Grace – viņām piektā vieta.

Šajās sacensībās šoreiz piedalījās arī Vecumnieku novada «JSK Gaita Vecumnieki» pārstāves – Vanesa Samuševa ar Eldoradu un Tamāra Samuševa ar Ave Paris. Abas cīnījās maršrutos ar šķēršļu augstumu līdz 80 un 100 centimetriem, bet godalgotas vietas neizdevās iegūt.

Jau piektdienas vakarā un sestdienā kluba jaunās jātnieces ar zirgiem izklaidēja bērnus un pieaugušos Kantrimūzikas festivālā, bet svētdien, 15. jūlijā, bija atpakaļ uz starta. Kārtējo uzvaru maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 70 centimetriem guva Nikola Marčenkova ar Dancing Grace. Startēja arī Elizabete Griķe ar zirgiem Dahārs un Romika, bet šoreiz 9. un 10. vieta.

Jāatzīmē Nikolas Marčenkovas starti ar poniju Džoniju. Šajos maršrutos varēja sacensties arī ar lielajiem zirgiem, un N. Marčenkova ar Džoniju, kura skausta augstums ir 115 centimetri, izskatījās diezgan interesanti. Tomēr maršrutā ar šķēršļu augstumu 65 centimetri izcīnīja astoto vietu, bet maršrutā ar šķēršļu augstumu 70 centimetri – 16. vieta.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Precizējums

Kļūda virsrakstā

pirms gada, 2018.07.19 17:47

P

Piekrītu;man sanāk vismaz trīsdomīgi.

pirms gada, 2018.07.24 22:01

Laura

Viss jau protams ir jauki, bet varējāt pierakstīt lielu paldies Jūlijai Macepuro par foto, kā arī pieminēt pie Foto : J.Macepuro nevis, ka bilde ir no albuma!!!!

pirms gada, 2018.07.23 13:07

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju