Izvairoties no sadursmes ar meža dzīvnieku, auto nobrauc no ceļa

Iecavas novadā, uz ceļa Piebalga–Dzelzāmums–Rātstrauti, 26. februārī ap pulksten 19.40 vīrietis, vadot automašīnu «Volvo XC60», izvairoties no sadursmes ar meža dzīvnieku, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bojāts automobilis, informē  Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 26. februārī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez  cietušām personām.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 26. februārī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 101 administratīvā pārkāpuma protokols, no kuriem 38 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi bez  cietušām personām. Fiksēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju