Izsit logu un apzog auto Codē

Bauskas novada Codes pagastā 17. maijā automašīnai «VW Golf» izsists logs, un no tās nozagtas dažādas mantas. Mantu saraksts tiek precizēts. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 17. maijā saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 17. maijā saņemta informācija par 72 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 72 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 40 par ātruma pārsniegšanu un pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir viens cietušais.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju