Interesenti aicināti uz stāstnieku festivālu «Gāž podus Rundālē!» 1

Rundāles novadā 7. un 8. septembrī notiks VII Zemgales stāstnieku festivāls «Gāž podus Rundālē!». Septīto festivālu caurvīs rožu tēma, jo tās zied Rundāles pils dārzā un priecē mūs un tūristus no visas pasaules, informē festivāla saimniece Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja Aelita Ramane.

Festivāla pirmā diena sāksies plkst. 10 ar vairāku stāstnieku – Liesmas Lagzdiņas, Guntas Pakalnas, Agitas Lapsas un Vilhelmīnes Jakimovas – uzstāšanos, kas norisināsies Bauskas Valsts ģimnāzijā. Sarīkojuma oficiālā atklāšana plkst. 13.50 Rundāles pilī ar iedvesmojošām Imanta Lancmaņa, Sandras Kerēvicas un Aelitas Ramanes uzrunām.

Pirmās dienas kulmināciju varēs baudīt Lielajā stāstu vakarā «Rožvabole rozārijā», kuru vadīs Vidzemes stāstnieku kopas vadītāja Agita Lapsa. Viņai palīdzēs jaunā kapela no Bauskas «Ziņģes brāļi». Stāstu vakars ir atvērts pasākums, un tajā ir gaidīts ikviens.

Otrajā dienā paredzēta visu festivāla stāstnieku uzstāšanās VII pagalmu un VI putras svētkos Bauskas vecpilsētas pagalmos.

Festivālā piedalīsies stāstnieki no Latvijas, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas «Stāstu bibliotēkas» dalībbibliotēkas, folkloras un stāstniecības eksperti, kā arī mūspuses novadu iedzīvotāji un interesenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:))

:))))

pirms gada, 2018.10.06 16:37

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju