Iecavnieki piedalās garākās līgodziesmas dziedāšanā

Arī Iecavas vārds vakar, 21. jūnijā, izskanēja visā Latvijā. Novadiem bija iespēja iesaistīties garākās līgodziesmas dziedāšanā, kas bija dzirdama Latvijas Radio 2 ēterā. Līgodziesmas skanēja visu dienu.

Iecavas tirgus laukumā savu skaņdarbu izpildīja folkloras kopa «Tarkšķi». Dalībnieki demonstrēja apdziedāšanos. «Es esmu gandarīta par to, ka jebkuros apstākļos un ikvienā vietā visu varam izdziedāt. Tas ir iemesls tam, kāpēc mēs vispār darbojamies. Kopš 16. jūnija publiski uzstājamies gandrīz katru dienu. Šodien starptautiskā folkloras festivāla «Baltica 2018» laikā brauksim uz Jelgavu un svinēsim svētkus līdz naktij. Priekšā vēl daudz dažādu sarīkojumu,» teic vadītāja Kristīne Karele, minot, ka Jāņi tiks svinēti lielā radu pulkā – būs viesi no Tukuma un Amerikas.

«Mēs uzskatām, ka šis ir lielisks pasākums. «Tarkšķos» esam piecus gadus. Mums patīk kopābūšana un latviskais stils, tās ir mūsu dzimtas saknes. Mūsu kopa ir kā kamolītis, kas reizē krīt, ceļas un iet tālāk. Domāju, ka Jāņus pavadīsim mierīgā gaisotnē pie jūras,» stāsta iecavnieki Ilvija un Mārtiņš Ķurbes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju