Iecavnieces cīnīsies par medaļām

Latvijas sieviešu 1. futbola līgā turpina spēlēt FK «Iecava» futbolistes. Turnīra formāts noteic, ka  pēc pirmās kārtas komandas dalīsies – pirmās sešas cīnīsies par medaļām, pārējās vienkārši izspēlēs savā starpā.

Astoto maču iecavniecēm 8. jūlijā iznāca aizvadīt ar turnīra līderēm – «AFA Olaine» futbolistēm. Iecavas kluba pārstāves pirms spēles gan pauda, ka padoties netaisās. Cīņa iznāca līdzīga, bet viesspēlētājām veiksmīgāka – viņas guva vārtus 18. minūtē, un tie arī palika vienīgie vārti – 0:1.

Iecavas klubs turnīra tabulā pašlaik atrodas piektajā vietā, un jau tagad ir skaidrs, ka vietu pirmajā sešniekā, kas turpinās cīnīties par medaļām, saglabās. Atlikušās spēles klubam būs ar salīdzinošām turnīra pastarītēm, bet tas gan nenozīmē, ka var atslābt, – uzvaras vienalga būs jāizcīna.

Līdzjutēji ir aicināti atbalstīt savu komandu 15. jūlijā, kad FK «Iecava» savās mājās tiksies ar «Rēzeknes novada BJSS» vienību. Pēdējo spēli ar «FK «Laidze»/Talsu NSS» komandu iecavnieces aizvadīs viesos 18. jūlijā.

Tikmēr Bauskas novada pārstāve Elīza Spruntule, izskatās, atkal kļūs par Latvijas čempioni futbolā, jo vienība «Rīgas Futbola skola» turpina pārliecinoši uzvarēt Latvijas sieviešu futbola līgā. Tomēr klubam ir jauns izaicinājums – divas Latvijas sieviešu komandas piedalās Baltijas sieviešu futbola līgā, tai skaitā «Rīgas Futbola skola». Pašlaik vienībai ir panākums pret Lietuvas komandu «MFK Kauno Zalgiris» ar 3:1 un divi zaudējumi – pret Igaunijas klubu «Parnu JK» ar 2:6 un Baltkrievijas FC «Minsk» ar 0:6.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju