Iecavas veselības centra teritorijas labiekārtošanai aizņemsies 400 000 eiro 1

Iecavas veselības centra teritorijas labiekārtošanai pašvaldība Valsts kasē aizņemsies 400 000 eiro, lēmuši Iecavas novada domes deputāti.

Izvērtējot pašvaldības plānotos ieņēmumus un paredzamos izdevumus, lai jau šogad varētu pilnībā realizēt veselības centra teritorijas labiekārtošanas projektu, dome lēma ņemt aizdevumu. 400 000 eiro kredītu plānots atmaksāt līdz 2028. gada beigām.

Pie veselības centra plānots rekonstruēt esošos un izbūvēt jaunus stāvlaukumus, atjaunot ietves un pandusu, uzlabot lietus kanalizāciju, atjaunot apgaismojumu, ierīkot soliņus un veikt apzaļumošanu.

Jau vēstīts, ka Iecavas veselības centra labiekārtošanā pašvaldība plāno ieguldīt vairāk nekā pusmiljonu eiro. Par projekta īstenotāju pašvaldības iepirkumā izvēlēta SIA «Viona», kas darbus apņēmusies veikt par 461 722 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Kopā ar PVN līguma summa ir 558 684 eiro.

Plāni par centra teritorijas labiekārtošanu iekļauti Iecavas veselības centra «Attīstības vidējā termiņa darbības stratēģijā 2018–2020». 2019. gadā plānota arī centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana ar Eiropas Savienības fondu atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grāmatvedis

Vai nebūtu racionālāk samazināt pašvaldības absurdi lielo " administrācijas mašinēriju"-, tad pietiktu naudas labiekārtošanai un mazinātos slogs nodokļu maksātajiem dažu "liekēžu" uzturēšanai.

pirms 2 gadiem, 2018.04.03 15:18

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju