Iecavas velobrauciens šogad pulcē vairāk nekā 200 dalībnieku 3

Biedrība «Velo Iecava» otro gadu organizē sacensības «Velo diena Iecavā», kas šogad pulcēja vairāk nekā 200 dalībnieku. Braucienā pārliecinoši triumfēja iecavnieks Ģirts Cirvelis, kurš finiša spurtā bija ātrākais.


Pasākumā, kas notika 4. jūlijā Iecavā pie Sarkanās skolas, vispirms savas spējas parādīja jaunākie riteņbraucēji, kas startēja trīs vecuma grupās. Šogad distance bija dažādota, un vecākajai grupai tas radīja sportisku spriedzi.

Brauciens šogad bija garāks nekā gadu iepriekš – aptuveni 24 kilometrus bija jāveic sportistiem. Turklāt daļa distances bija jāmēro mežā, un tas radīja papildus riskus. Kā atzina sportisti – bija gan kritieni, gan arī pārdurtas riepas un citas problēmas. Savukārt dalībnieka Klāva Arāja velosipēdam apmēram divus kilometrus pirms finiša neizturēja ķēde un vienkārši pārtrūka. Attālumu līdz finišam nācās veikt kājām. Organizatori pastāstīja, ka bija automašīna, kas sekoja braucējiem un palīdzēja dažādās ķibelēs.

Konstantīns Mališevs pasākumu gan organizēja, gan pats piedalījās sacensībās, gan piedzīvoja kritienu. Tomēr noskaņojums bija ļoti pozitīvs. «Man patika. Biju gaidījis, ka trasē brauks lēnāk, bet visi brauca ātri. Pat mežā vidējais ātrums bija 30 kilometri stundā. Laiks bija brīnišķīgs – ne karsts, ne auksts, ne lietus lija. Tādiem sportistiem kā man varbūt arī trase bija par īsu, bet pārējiem pietiek. Nākotnē varbūt varam domāt vēl pagarināt meža posmu,» stāsta K. Mališevs.

Tūlīt pēc starta šāviena, ko veica Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, pasākuma vadītājs Kaspars Brazovskis prognozēja, ka distanci dalībnieki pievarēs 32 vai 33 minūtēs. Tomēr reālais laiks krietni ieilga, un pirmie dalībnieki finiša līnijai tuvojās pēc 40 minūtēm. Mūsu novados ir divi spēcīgi finiša sprinta meistari, un viens no viņiem to arī pierādīja šoreiz – iecavnieks Ģirts Cirvelis bija pārliecinoši pirmais.

Dāmām kārtējo reizi spēcīgākā bija Laura Ramane no Bauskas, bet trešajā vietā patiess pārsteigums – Marija Baranovska, kura bija arī ātrākā starp iecavniecēm.

«Šovasar bija brīvs laiks braukt ar velosipēdu. Sacensībās rezultāts bija labs, bet, vai turpināšu kaut kur vēl startēt, padomāšu. Gribēju vēl labāk, bet nevarēju izturēt līdzi grupai, atpaliku un sanāca cīnīties pašai,» stāsta M. Baranovska.

Kā pieredzējušākais sacensību dalībnieks balvu saņēma Abreks Ibragimovs. Loterijas mazo balvu – dāvanu karti no kroga «Sombrero» – izcīnīja Kristaps Ozols, bet loterijas lielo balvu – virtuālu lidojumu ar laineri «Boeing 737» – laimēja Gundars Rozentāls.


Uzziņai
Iecavas novada riteņbraukšanas čempionāta godalgoto trijnieks
Vīri – 1. Ģirts Cirvelis, 2. Verners Rinkovičs, 3. Ivars Jurbergs.
Dāmas – 1. Marija Baranovska, 2. Beatrise Krūmiņa, 3. Solvita Depša.

Bērnu sacensību godalgoto trijnieks
Vecuma grupa 0 līdz 4 gadi – 1. Henrijs Pelsis, 2. Martins Geidžūns, 3. Edvards Neimanis.
Vecuma grupa 5 līdz 8 gadi, meitenes – 1. Sofija Šaicāne, 2. Nora Ličenko, 3. Lauma Lazdiņa.
Vecuma grupa 5 līdz 8 gadi, zēni – 1. Raivis Purvišķis, 2. Deniss Semaņenko, 3. Toms Bumbins.
Vecuma grupa 9 līdz 12 gadi, meitenes – 1. Dārta Geidāne, 2. Madara Anitena, 3. Megija Gubāte.
Vecuma grupa 9 līdz 12 gadi, zēni – 1. Artis Duklavs, 2. Alens Ermanis, 3. Markuss Žilinskis.

«Velo diena Iecavā 2020» riteņbraukšanas sacensību godalgoto trijnieks
Vīriem – 1. Ģirts Cirvelis, 2. Artūrs Ļipatņikovs, 3. Gaitis Kasparovičs.
Sievietēm – 1. Laura Ramane, 2. Līga Actiņa, 3. Marija Baranovska.
Jauniešiem – 1. Alvis Bringulis, 2. Linards Gusts Gagainis, 3. Edvards Āķītis.
Jaunietēm – 1. Lizete Dūmiņa, 2. Dārta Serdāne, 3. Madara Anitena.
Kungiem – 1. Gaitis Kasparovičs, 2. Igors Račkovs, 3. Jānis Vējons.
Dāmām – 1. Ilona Vaivode, 2. Evita Belija, 3. Alda Vulāne.Pievieno komentāru

Komentāri 3

Braucējs

Tad kā sauc uzvarētāju- Gints vai Ģirts?

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.07 15:02

heh

abi, abi. Alter ego... :D

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.07 15:28

Ka tik kaut ko uzrakstīt

Izlabojiet taču visur pareizi

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.07 18:41

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju