Iecavas novadā deg kūla 1,5 hektāru platībā 4

Iecavas novadā 18. martā dega kūla 1,5 hektāru platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

VUGD atgādina: kūlas dedzināšana ir aizliegta un sodāma rīcība! Pērnās zāles dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu un nodara būtisku kaitējumu videi.

Savukārt Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā uz ceļa braucamās daļas bija nokritis koks, ko ugunsdzēsēji-glābēji sazāģēja un tādējādi brauktuvi atbrīvoja. Savukārt Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā koks bija pārliecies pāri ceļam, traucējot satiksmi.
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18. marta plkst. 6.30 līdz 19. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus, no tiem divus uz ugunsgrēka dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

SAHS

a to ko nodara zemes saimnieki,nevienu neinterese,lvm izcert mezu uz 0,viss,paliek postaza,,neviens neatbild, erces vairojas,neviens neatbild.....

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.19 14:50

saham

Kārtīgs zemes saimnieks savu zemi neizposta. Ja mežs ir sasniedzis pilngatavību, tad to nocērt. Kāda gan tur postaža, pēc nociršanas jau momentā jaunaudze pati no sevis neuzrodas. Kārtīgs saimnieks, un tādi ir mežu īpašnieku vairākums, pēc tam iestāda jaunus kociņus, vai arī ļauj mežam dabiski atjaunoties. Bet ērces tur vairosies, ja tu pats tur aiziesi un viņas pabarosi!

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.19 17:01

koļa

Aizbrauc uz mežu labāk un izkop jaunaudzi. Būs kāds labums.

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.22 10:11

rira

nesaprotu sito dedzinasanas vandalismu. ta ir diagnoze, smagaa faazee. un otrkaart, jasoda zemes, mezu ipasnieki, lai sakopj savus ipasumus, jo supsidijas ta sanem galu galaa, vai tiesam Latvijaa nav un nebus kartibas?? es šito nesaprotu.

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.24 15:26

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju