Iecavas bokseris Emīls Špīss startēs smagā turnīrā 1

Jau šajā nedēļas nogalē, 11. jūlijā, Rīgā «LNK Boxing» rīko kārtējo boksa turnīru. Tam dots nosaukums «Welter 8», un ringā izies arī iecavnieks Emīls Špīss. Tiesa, sacensībām šoreiz ir negaidīts formāts.

Sacensību formāts šoreiz ir profesionāļu mačiem neierasts. Astoņi pusvidējā svara bokseri cīnīsies izslēgšanas spēļu turnīrā – vispirms ceturtdaļfināls, tad pusfināls un fināls, un tas viss vienā vakarā. Kopā ar Emīlu Špīsu ringā izies Latvijas pārstāvji Sergejs Marčenko, Mārcis Grundulis, Toms Limbens, Elvis Veisbergs un Mārtiņš Blūmentāls, kā arī Renaldas Dirse  no Lietuvas un Igaunijas sportists Semjons Kamaņins.

Notiks arī divas atsevišķas cīņas – latviešu duelis Francis Rozentāls un Rūdolfs Ozols, kā arī Artūrs Gorlovs cīnīsies ar līdz šim neuzvarēto ungāru Ferencu Urbanu. Savukārt «Welter 8» pāru izloze notiks dienu pirms turnīra, un tad varēs uzzināt pirmo Emīla Špīsa pretinieku. Jācer, ka pirmās cīņas nesavedīs sportistu kopā ar kluba biedru no Ķekavas Mārci Grunduli, bet to tikai laiks rādīs. Jāatzīmē, ka viņus abus pašlaik vērtē kā turnīra favorītus, un tāpēc vien nebūtu labi, ja sportistiem būtu iespēja tikties ātrāk par fināla cīņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grundulis

Es par ***e no Lietuvas!

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.07 19:57

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju