Godina ar pašvaldības apbalvojumiem; apstiprina Goda nosaukuma «Iecavas Gada cilvēks» piešķiršanu 8

Bauskas novada domes deputāti lēmuši piešķirt pašvaldības apbalvojumu piecām personām no Iecavas un vienai iedzīvotājai no Īslīces pagasta, vēstījusi pašvaldība.

Deputāti apstiprinājuši Goda nosaukuma «Iecavas Gada cilvēks» piešķiršanu  Iecavas sporta skolas «Dartija» direktorei Baibai Gāgai par ilgstošu priekšzīmīgu darbu, vadot profesionālās ievirzes izglītības iestādi un par panākumiem galda tenisa treneres darbā.

Goda nosaukuma «Iecavas Gada cilvēks» piešķiršanu  deputāti akceptējuši arī Iecavas vidusskolas direktora vietniece saimnieciskajā jomā Daigai Skujai. Viņu apbalvojumam ieteica Iecavas vidusskolas administrācijas kolektīvs, kas kolēģi raksturo šādi: «Daiga Iecavas vidusskolā strādā jau ilgus gadus, gādājusi par mūsdienīgas skolas vides veidošanu. Tāpat viņa aktīvi iesaistās Eiropas Savienības projektos. Skolā realizētas ļoti daudzas viņas idejas. Viņa ir aktīva ne tikai darba vidē, bet arī ārpus tās. Piedalījusies konkursā «Iecavas novada sakoptākā sēta». Viņas iespaidā arī skola iesaistījusies šajā konkursā. Mūsu kolēģe ir atvērta, komunikabla, daudzpusīga, iejūtīga.»

Par izciliem un ilgstošiem nopelniem Iecavas pagasta labā un ieguldījumu pašvaldības saimnieciskās jomas attīstībā nomināciju «Iecavas Goda pilsonis» saņēmusi Iecavas novada pašvaldības administrācijas finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete. Goda rakstu ieguvusi bijusī Iecavas pilsētas un pagasta bāriņtiesas priekšsēdētāja Pārsla Dredžele un iecavniece Jurina Berga. Pārsla paaugstinājusi bāriņtiesas prestižu un profesionalitāti gan bijušajā Iecavas novadā, gan Latvijā.

Savukārt Jurina Berga rūpējas par daudzdzīvokļu mājas un tās apkārtnes uzlabošanu Sila ielā 14. Viņa ir valdes priekšsēdētāja Iecavas Sila ielas 14 dzīvokļu īpašnieku biedrībā. «Jurina ir mājas vecākā jau ilgus gadus, katru gadu iesaistās projektos, rūpējas, lai dzīvesvietas apkārtne būtu sakopta. Ne visi var uzņemties atbildību, daļai šīs mājas iedzīvotāju īpaši neinteresē, kas notiek aiz dzīvokļa sliekšņa, arī tad, kad tiek rīkotas talkas, sevišķa interese netiek izrādīta. Tādēļ apbrīnoju Jurinas izturību, jo ne katrs varētu to uzņemties un tikt galā ar visādiem sarežģījumiem, kas saistīti ar daudzdzīvokļu ēku Sila ielā 14,» pastāsta iecavniece Līvija Jansone.

Goda rakstu ieguvusi arī Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada sociālais dienests» sociālā darbiniece Ināra Kričalo par ilggadēju personisku ieguldījumu profesionāla sociālā darba attīstībā Bauskas novadā. Bauskas novada pašvaldības pārstāvji pagājušajā nedēļā I. Kričalo sveica viņas dzīvesvietā Īslīces pagastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ak kunga māte

Latviete -goda pilsonis..nopietni ?! lielākais Iecavas attīstības stopkrāns
Kas .Iecavā cilvēki beigušies,ja dod šitādām un pa otram lāgam

pirms 8 dienām, 2021.10.12 09:30

dievs tēvs

Ja jau visi pašvaldības iestāžu darbinieki, tad jau... cienīgu un darbīgu cilvēku, acīmredzot, nav. Vai arī - ir, bet iesniegumus par izvirzīšanu apbalvojumam iebāž kaut kur atvilknē, lai tik savējiem iedotu :(

pirms 7 dienām, 2021.10.13 00:08

Vēkšpēdis

Piešķiram ļoņina ordeni govājamajiem kariņiem un ujām.

pirms 7 dienām, 2021.10.13 07:11

ne vēkšpēdis

tādiem kā vēkšpēdis ar iespējams nepabeigtu 8 klašu izglītību, kas par savu augstskolu uzskata tik-tok, un ir govjzemja un šļosera fans. Tādiem līdz Kariņam ir tik pat tālu ka cūkām līdz zvaigznēm. Tādiem der, ka goda pilsonis ir valsts apzadzējs, liekēdis vai vienkārši šofera dēls augstā amatā, kas paši sevi nominē par goda pilsoņiem. Žēl Iecavas, ka nevar atrast strādīgus un gudrus ierēdņus, bet iztiek ar draugs draugam un rads radam!

pirms 7 dienām, 2021.10.13 13:01

Vērotājs

Paši pūta- paši dega...Vai tas ir cienīgi,ka gada cilvēki Iecavā izvēlēti no pašvaldības darbiniekiem?

pirms 6 dienām, 2021.10.13 16:50

Naģežda

Vai dieniņ. Vidusskolā tik liels bardaks ar ēdināšanu kā tagad nekad nav bijis. Vecākiem jāmaksā nedēļu uz priekšu,nezinot,būsi vai nebūsi. Siltas pusdienas nevar nopirkt uz vietas,viss caur priekšapmaksu. Ir dienas,kad pusdienā iedod tikai lētu bulku. Ir dienas,kad nedod neko.

pirms 6 dienām, 2021.10.13 23:09

Vietējais

Vidusskolā kaut kas aizdomīgs notiek(nenotiek)ar būvniecību..ne tikai Daigai, arī Veinbergam ar komandu vajag goda pilsoņus.. vai vismaz KNAB pasaukt

pirms 3 dienām, 2021.10.17 11:54

Es

Murgs

pirms 5 dienām, 2021.10.14 18:54

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju