Glābēji Bauskā palīdz noķert izbēgušu sesku 3

Vakar, 21. maijā, ap pusdienlaiku Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Salātu ielu Bauskā, kur seskam līdzīgs dzīvnieks bija izmucis no dzīvokļa un paslēpies automašīnas motortelpā. Ugunsdzēsēji-glābēji dzīvnieku noķēra un atdeva saimniekam, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji-glābēji Zemgalē vairākas reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas. Arī Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā, Bauskas novada Īslīces pagastā koki bija nokrituši uz ceļa braucamās daļas. Ugunsdzēsēji-glābēji tos sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. maija plkst. 6.30 līdz 22. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Reimārs

Palaidnieki jau tie seski gan ir. Gadās tā, ka sesks naktī iztīra visu vistu kūti tādā normālā lauku mājā. Nē, viņš neapēd, bet nokož. Tomēr paskatos bildē un saku - vai dieniņ, manu mazo snipiņu, kur būtu aizklīdis, kur ņēmis savu galu, ja laidies projām no mājām!

pirms gada, 2020.05.22 20:02

ccc

jauki, ka palīdz dzīvniekam, šis jau man liekās ir cits sesks, fretka vai kā tur sauc.

pirms gada, 2020.05.22 21:39

knauķis

Nu, vai nav sesks!!!

pirms gada, 2020.05.24 15:43

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju