"Gaižēnu" jauno nobarojamo cūku kūti un mēslu krātuves cels "Statio Solutions"

Dāņiem piederošā cūkkopības nozares uzņēmuma SIA "Gaižēni" jauno nobarojamo cūku kūts ēku un mēslu krātuves būvēs Latvijas uzņēmums "Statio Solutions", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
"Statio Solutions" ir viens no trīs pretendentiem "Gaižēnu" izsludinātajā iepirkumā par jaunās nobarojamo cūku kūts ēkas un mēslu krātuves trešās kārtas būvniecību, un tā līgumcena ir 3,26 miljoni eiro (2,694 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN)).

Investīciju projektu plānots īstenot līdz šā gada 28.decembrim "Brūveros", Brunavas pagastā, Bauskas novadā, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka investīciju projekts paredz izbūvēt kūtu ēku ar savienojošiem koridoriem, biodrošības telpas un cūku izkraušanas rampu - estakādi - ar 9415,68 kvadrātmetru kopējo telpu platību, kā arī trīs betona krātuves šķidrmēslu uzglabāšanai ar starpkrātuvi.

LETA jau vēstīja, ka "Gaižēni" 2016.gadā strādāja ar 9,731 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 35,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga trīs reizes un bija 2,085 miljoni eiro.

Gaižēni" ir reģistrēti 1995.gadā un to pamatkapitāls ir 10,231 miljoni eiro. Uzņēmums pieder kompānijai "Ungure" (51,92%), Nīderlandē reģistrētajam uzņēmumam "Agro Finance" (23,08%), Dānijā reģistrētajai kompānijai "Livlande Holding" (17,99%) un Dāņu uzņēmējam Aleksam Skovgordam Rasmusenam (7,01%).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju