Fotoizstādi Iecavā veltīs cilvēka un dabas attiecībām

Biedrība «RaDam» sadarbībā ar Edvarta Virzas Iecavas bibliotēku aicina apmeklētājus uz Annas Zaķes fotoizstādi «Daba = Cilvēks», kuras atklāšana notiks bibliotēkas telpās 24. augustā.

Izstādes autore pašlaik studē Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžā, apgūstot programmu «Mediju producēšana». Savas fotogrāfijas nav turējusi tikai pie sevis – padalījusies arī sociālajos tīklos. Kad biedrības «RaDam» pārstāve Gita Kravala izteikusi piedāvājumu sarīkot izstādi, šai idejai piekritusi.

«Izstādes galvenā doma ir cilvēkiem dot vēsti, ka ar dabu esam viens vesels. Ar bilžu izvēli centos attēlot dabas un cilvēka saikni, kā arī radīt vasaras beigu un rudens sākuma noskaņu. Vēlos arī pieskarties tēmai par to, ka daba ir jāsaudzē, jo mūsdienās vairāk kā jebkad cilvēku iejaukšanās dēļ daba cieš. Gribētu iedrošināt aizdomāties un rīkoties par labu dabai, šķirojot atkritumus, samazinot dzīvnieku izcelsmes produktu patēriņu, pērkot mazāk nevajadzīgu lietu,» pauž izstādes autore.

Fotogrāfijas tapušas ilgākā laika periodā, un no plašāka klāsta atlasītas tieši tās, kas autorei likās tēmai piemērotākās. Pati gan plāno nākotnē lielāku uzmanību pievērst filmēšanas procesam, kas arī ir pilns ar dažādiem atklājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju