FOTO: Valsts svētkos Mežotnes iedzīvotājus godina piecās nominācijās 6

Mežotnes pagasta iedzīvotāji uz valsts svētkiem veltītu vietējo ļaužu godināšanu un koncertu pulcējās Mežotnes pilī. Sarīkojumu vadīja Mežotnes sākumskolas skolotājas Gita Graudiņa un Dagnija Černaja.

Pasākumā sestdien, 16. novembrī, sumināja laureātus piecās nominācijās – pagasta iedzīvotājus, kas balsošanā bija ieguvuši vislielāko atbalstu. Nomināciju «Stipra ģimene» ieguva Zoliņu saime. Saņemot apbalvojumu, viņi novēlēja arī citiem veidot kuplas ģimenes Latvijai, lai tauta neiznīktu. Labus vārdus par suminātajiem ļaudīm teica Mežotnes pagasta iedzīvotāji, kas ar balvas ieguvējiem ir saskarsmē ik dienu. Nomināciju «Entuziasts» saņēma Inese Žaldoka, kas rūpējas, lai Strēlnieku ciems būtu sakopts.
 
Nominācija «Sirdscilvēks» tika Jolantai Šilbergai, kas par augsto novērtējumu bija patīkami pārsteigta. «Valsts svētkus kopā ar ģimeni svinēšu pie svētku galda. Katram latvietim novēlu ģimenes mīlestību, lai visi, kas vien var, ir kopā! Valstij novēlu pēc iespējas ātrāk atgūt aizbraukušos iedzīvotājus,» sacīja J. Šilberga.
 
«Labākā kaimiņa» slavu izpelnījusies Jumpravās dzīvojošā Ņina Šilberga. Apbalvošanai viņu ieteikuši vairāki pagasta iedzīvotāji, jo Ņina bieži atbalstījusi kaimiņus, palīdzot ikdienas darbos. Par «Mežotnes pagasta lepnumu 2019» kļuva Rodrigo Fomins jeb Igo, kas enerģiski saimnieko Mežotnes pagasta Ceplī. Viņam labus vārdus teica Mazās Mežotnes pils saimniece Regīna Deičmane. Igo nomināciju ieguva par Mežotnes pagasta un Cepļa ciema popularizēšanu Latvijā un tūrisma attīstību Ceplī.
 
Pēc apbalvošanas iedzīvotājus priecēja Igo un Aivara Hermaņa koncerts. Nomināciju ieguvēji baudīja Mežotnes pagasta Strēlnieku ciema iedzīvotājas Veltas Dziļumas cepto kūku.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Liene

A kur ta helovija greiere???!!!

pirms gada, 2019.11.19 12:23

Lienei

Helvija nu jau krietnu laiku nedzīvo Mežotnes pagastā.

pirms gada, 2019.11.19 16:55

pareizi

un starp citu,Helvija jau ir Bauskas bārintiesas vaditaja. vajg sekot lidzi notikumiem , ziņām un laikam.

pirms gada, 2019.11.19 17:42

Līvija

Malači, mežotnieki! Tā tik buru turēt uz priekšu!-))

pirms gada, 2019.11.19 16:03

Bēdīgā

Pasākums ļoti jauks,ja tikai tur nebūtu bijis tik auksti-kā šķūnī! Neapskaužu tos cilvēkus,kas tur visu dienu spiesti strādāt tādos apstākļos. Ceru,ka Igo Fomins nepalika slims pēc sava koncerta,jo uzstājās vienā krekliņā.

pirms gada, 2019.11.19 22:02

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 10:59

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju