FOTO: «Omes» pārspēj «Opīšus»

Noslēdzies sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas florbolā otrais posms. Sportistu komandas, tāpat kā pirmajā posmā, pārsteidza ar interesantiem nosaukumiem.

Par sacensībām, kas notika 7. jūlijā, informēja organizators Agris Grandovskis. Jaunākajā grupā, kurā spēlēja 2007. gadā dzimušie un jaunāki sportisti, uzvarētāju godā šoreiz «Haizivis». Dalībnieki: Markuss Seikstulis, Kristaps Irbinskis un Kristers Turķis. Otro vietu šoreiz centās sadalīt «Krunkainās omes» un «Opīši». Šajā cīņā «Krunkainās omes» bija veiksmīgākas, atstājot «Opīšiem» trešo vietu.

Komanda «Padoties aizliegts» uzvarēja 2005. – 2006. gadā dzimušo jauniešu grupā. Vienībā spēlēja Aivis Tirelis, Kristiāns Šutka, Niks Naidžels-Zeltiņš un Pāvels Seredickis. Otrajā vietā «Deadpool», trešie «Meinisti».

Pieaugušo grupā startēja dažāda vecuma pārstāvji, un šoreiz meistarīgākie bija tie, kas mācēja apvienot jaunību ar prasmēm. Uzvarēja sporta nama «Mēmele» vienība, kur spēlēja Ņikita Maksurovs, Lotārs Melderis un Dinārs Vataitis. Otrajā vietā «Brīvdiena», trešā «Liepu iela 2».


Nākamie sacensību posmi notiks 25. augustā un 2. septembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju